Virtuālās sporta aktivitātes Līvānu pilsētai 95

Grūtus laikus vieglāk pārvarēt, ja esi kustībā, nevis iestrēdzis vienā punktā.

 

Izzinošā kustību spēlē Līvānu pilsētai 95 “Līvāni toreiz un tagad” pa pilsētas ielām norisinājās no 30. maija līdz 7. jūnijam. Dalībnieki sev ērtā laikā varēja doties trasē izvēloties atbilstošu pārvietošanās veidu (ejot, skrienot, ejot ar nūjām vai ar velo). Izzinošās kustību spēles mērķis bija pievērst uzmanību pilsētas vēsturiskajām vietām un uzzināt vairāk par vietām, kurām ikdienā pasteidzamies garām. Spēlē piedalījās septiņas komandas, četras no tām orientējās uz velo. Visas komandas spēles uzdevumu izpildīja simtprocentīgi. Katra komanda savu maršrutu plānoja pēc saviem ieskatiem. Komanda “Sauleszakis” kā pirmie veica šo spēli un iesniedza perfekti sagatavotu atskaiti par paveikto. Komanda “Absolventi 76” braucot ar velosipēdu no Jaunsilavām nobrauca 26 km, lai apmeklētu visas vēsturiskās vietas. Otra garākā maršruta veicēja ir komanda “Krabīši”, kura izstaigāja 23 km garu maršrutu, komanda “Vilput”- ar velosipēdu veica 15 km, komandas “Mafija” un “Undīne” ar velosipēdu veica attiecīgi 12 km un 12,23 km garus maršrutus un “Neatlaidīgās’ veica 12,62 garus maršrutu kājām. Apsveicam! Paldies Kārlim Bogdanam par vēsturiskajiem fotoattēliem.

2. jūnijā notika orientēšanās treniņš ”Orientieris 2021” Steķu silā. Iepriecināja dalībnieku aktivitāte, vairāk kā četrdesmit dalībnieku startēja sev izvēlētā laikā no plkst.16.00 līdz 19.00. Paldies galvenajam orientēšanās trenerim un padomdevējam Varim Peiseniekam.

5. jūnijā Virtuālajā Parka skrējienā, kas reizē bija 37. kārta, piedalījās divdesmit deviņi skrējēji visas dienas garumā. Uzvarēja ciemiņi no Jēkabpils. Pirmā vieta Jānis Jerofejevs 18:20:00 un Ineta Jerofejeva 21:04:00 ( abi Jēkabpils), 2. vieta Roms Žilinskis 19:33:00 (Jēkabpils) un Mārīte Vilcāne 27:45:00, 3. vieta Renārs Vasiljevs (Jēkabpils) 19:45:00 un Laura Burnevica 29:40:00 (Rīga). APSVEICAM!

No 4. jūnija līdz 6. jūnijam notika autoorientēšanās sacensības. Atsaucība bija liela. Startēja divdesmit deviņas komandas. Priecēja ciemiņi no Krustpils, Liepājas, Jēkabpils. Orientēšanās maršruts bija līdz 200 km. Ļoti sīvā konkurencē uzvarēja komanda “Raganas bērni” Kitija Kažociņa un Dairis Šaraks no Rudzātiem ar rezultātu 02:56:47. Otrajā vietā ierindojās komanda “Tērvete Racing Team” Vairis Reinholds un Didzis Dreiska ar rezultātu 03:03:42, trešo vietu izcīnīja komanda “Ubaglīča asfalts” Agris Vanags, Nadīna Vanaga, Eiva Vanaga ar rezultātu 03:14:26, ceturtā vieta komandai ”Mafija” Ernests Rūsiņš, Elza Rūsiņa, Gints Sproģis, Līga Sproģe, Vanesa Viča ar rezultātu 03:26:48, piektā vieta komandai “Kartelis” Inga Kažociņa, Arvīds Ancāns, Diāna Ancāne, Anastasija Ancāne, sestā vieta komandai “Pēdējā vieta” Kristaps Vēvers, Laura Bobule. Vislielākais PALDIES dalībniekiem un Varim Peiseniekam par orientēšanās trases veidošanu. Sirsnīgs PALDIES sponsoriem Līvānu novada domei, SIA GLEAR, SIA “AV Motors”, SIA EM AUTO.

Sīkāk ar rezultātiem var iepazīties šajā saitē: https://rogaining.lv/qrevents/results/livani/21/.

 

Sagatavoja:

Mārīte Vilcāne,

Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Kvartāls” vadītājas vietniece

Uz Lapas Augšu