Virtuālās sacensības “Līvenhofas skrējiens 2020”

Virtuālās sacensības “Līvenhofas skrējiens 2020”

Virtuālās sacensības “Līvenhofas skrējiens 2020”

 

Nolikums.

  1. 1.     Sacensības rīko Līvānu novada vieglatlētikas klubs, sadarbībā ar Līvānu novada pašvaldību, racetiming.lv un s10.run. Sacensības ir virtuālās un notiek pēc “online” principa.

 

  1. 2.     Sacensību mērķis ir noteikt labākus skrējējus 10km distancē, popularizēt skriešanu kā masu sporta veidu, veicināt veselīgu dzīves veidu, popularizēt Līvānu stikla tradīcijas.

 

 

  1. 3.     Sacensību norises laiks (starta logs) ir 17. novembris 0:00 līdz 18. novembrim 22:59.

 

  1. 4.     Distances garums – 10km

 

 

  1. 5.     Dalībnieku vecuma grupas – sacensībās drīkst startēt dalībnieki  sākot no 2004.dz.g.  un vecāki

 

  1. 6.     Pieteikšanos un dalības maksa. Dalībniekiem ir iespēja piedalīties skrējiena bez maksas vai par dalības maksu 5,- EUR (pieci eiro). Bezmaksas dalība nodrošina dalībniekam iespēju cīnīties par kopvērtējuma balvām un s10.run reitinga punktiem. Samaksājot dalības maksu – 5,- EUR, dalībniekam tiek nodrošināta medaļa ar unikālo skrējiena dizainu un iespēja piedalīties loterijā.

Bezmaksas reģistrācija šeit: https://s10.run/startreg?3

Maksas (piemiņas medaļa + loterija)  reģistrācija šeit: https://racetiming.lv/musu-sacensibas/2020/livenhofas-skrejiens-2020/  un šeit:  https://s10.run/startreg?3 OBLIGĀTI jāreģistrējas abās platformās!!!

  1. 7.     Apbalvošana:

7.1. Skrējiena uzvarētājs/-ja saņems sertifikātu BROOKS apavu iegādei.

7.2. 2. – 6. vietas kopvērtējuma uzvarētāji saņems sponsoru un atbalstītāju sarūpētas balvas.

7.3. TOP6 vīriešu un TOP6 sieviešu konkurencē saņems unikālus stikla izstrādājumus no Līvānus stikla darbnīcas.

       8.    Svarīga informācija:

Lai piedalītos skrējienā Jums nepieciešama reģistrācija s10.run platformā. Jūsu iekārtai jābūt savienotai ar Strava servisu. Pēc veiksmīgas reģistrācijas skrējienam (sadaļā Challenges), serviss jums ziņos uz e-pastu.

Katrs dalībnieks startē no pašu izvēlētas vietas. Noskriet distanci un nosūtīt datus uz Strava nepieciešams līdz “starta loga” slēgšanai. Distancei jābūt noformētai kā viens treks, nav pieļaujams distanci dalīt vairākos trekos. Treka garums nedrīkst būt īsāks par sacensības distanci (10km) un garāks par 1km . Ieteikums noskriet 100m vairāk (10.1km piemēram), serviss automātiski pielīdzinās ātruma/attāluma koeficientu un precīzi izrēķinās sacensību distances finiša laiku. Par distances noīsināšanu draud diskvalifikācija.  Aktivitātes tips jūsu iekārtās jābūt “Skriešana” vai “Run”, citi aktivitāšu tipi netiks ņemtas vērā. Skriešana pa elektrisko skrejceliņu nav pieļaujama, ieskaitē ies tikai skriešana ārpus telpām.

Skriet no kalna visu distanci aizliegts! Visslābākais risinājums būtu skriet pa apļiem vai maršrutā “turp un atpakaļ”.  Var skriet pa stadionu, šeit tik ņemts vērā stadiona celiņa garums reizināts ar apļu skaitu. Gadījumā, ja skrienot pa stadionu paredzētā finiša laikā jūsu pulkstenis rāda distanci īsāku par 10km, jums OBLIGĀTI jānospiež poga LAP un  jāpieskrien iztrūkstoši metri klāt (kaut vai atsildīšanas tempā), serviss vēlāk izskaitļos pareizo laiku un distanci. Galvenais, lai sākotnēji treks nav īsāks par 10km.

Starta logs ir vaļā no 17. novembra 0:00 līdz 18. novembrim 22:59. Finiša protokola (beta versija) tiek noformēta uzreiz pēc katra dalībnieka sinhronizācijas ar Strava servisu, līdz 19.novembrim dalībnieks varēs redzēt tikai savu rezultātu, gala protokols parādīsies 19. novembrī pēcpusdienā. Līdz 19.novembra plkst. 22:59 dalībnieks ir tiesīgs iesniegt apelāciju. 20.novembrī plkst. 19:00 protokols kļūst par oficiālo. Būs iespēja 30 dienu laikā  ielādēt elektronisko diplomu.

Apelāciju var iesniegt rakstot uz e-pastu livanuvk@inbox.lv norādot savu id numuru s10 sistēmā.

Svarīgi korekti norādīt savus datus (dzimums, vecums, vārds, uzvārds) Strava profilā. STRAVA PROFILAM JĀBŪT ATVĒTAM!

Reģistrējoties skrējienam platformā s10.run datu apmaiņa ar Strava servisu notiek automātiski pēc sinhronizācijas, nekādas papildus darbības nav nepieciešamas. S10.run saņems visus nepieciešamus datus no Strava.

Sacensību gala protokols tiek noformēts balstoties uz dzimuma un vecuma koeficientu. Lai izveidotu gala protokolu, vīriešu un sieviešu finiša laiki tiks reizināti ar koeficientu. Koeficientā algoritms tiek rēķināts ņemot par pamatu pasaules rekordus dažādās vecuma grupās vīriešiem un sievietēm atsevišķi.

Livenhofa.

1605262959825

 

Uz Lapas Augšu