Veselības nedēļa

Veselības nedēļa

Veselības nedēļa 26.10.-01.11.

Devīto reizi visā Latvijā no 26. oktobra līdz 01. novembrim notiek starptautiskā projekta “NowWeMOVE” ietvaros norisinās Latvijas Veselības sporta nedēļa 2020.

Latvijas Veselības sporta nedēļu 2020 jeb MOVE Week organizē Latvijas Tautas sporta asociācija sadarbībā ar Starptautisko Sporta un Kultūras asociāciju (ISCA). Tas ir ikgadējs Eiropas mēroga pasākums, kura mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs, un globālais mērķis ir līdz 2020. gadam iesaistīt fiziskās aktivitātēs 100 miljonus Eiropas iedzīvotāju. Veselības nedēļai veltītie pasākumi norisinās vairākās Eiropas valstīs vienlaicīgi.

Latvijas Veselības nedēļas mērķis Līvānu novadā ir piedāvāt dažādas fiziskās aktivitātes dabas sporta zālē un krāt veselības kilometrus braucot ar velosipēdu, pastaigājoties, skrienot, izbaudot rogaininga nakts treniņu. Visi pasākumi notiek attālināti, ievērojot šī brīža epidemioloģiskos noteikumus. Ja neesi lepns, atsūti savu ikdienas varējumu 29537229.

Virtuālais Parka skrējiens ik sestdienu

Parka skrējiens ir Mazo grantu projekts, kura mērķis ilgtermiņā, bezmaksas, iknedēļas, ik sestdienas skriešanas, soļošanas sporta pasākums Grīvas aktīvās atpūtas parkā, veicinot veselīga dzīvesveida attīstību Līvānu novadā. Paldies pašvaldībai par atbalstu.

Kopumā no 26. septembra ir aizvadītas piecas kārtas, pēdējās divas no tām attālināti. Pirmajā kārtā piedalījās 15, otrajā- 35, trešajā-30, ceturtajā-27, piektajā-30.

Pavisam piedalījušos dalībnieku skaits ir 55 dalībnieki. Priecē, ka piedalās ģimenes: Lāču, Mikuļu, Sproģu, Pastaru, Edelbergu, Pabērzu, Grigorjevu, Mazjāņu. Paldies visiem dalībniekiem un brīvprātīgajiem!

Skaiti savus veselibas kilometrus!

 

Sagatavoja:

Mārīte Vilcāne,

Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Kvartāls” vadītājas vietniece

Screen Shot 2020-10-26 at 10.25.15

 

Uz Lapas Augšu