“SuperDubļa” dalībniekiem tumsa nav šķērslis

“SuperDubļa” dalībniekiem tumsa nav šķērslis

Aizvadītajā sestdienā, 12. septembrī, aizritēja jau ceturtais aktīvās atpūtas pasākums “SuperDublis”, kurā šoreiz par ātrāko tituliem trīs vecuma grupās cīnījās četri individuālie dalībnieki un piecas komandas.

1. vecuma grupā (12-14 gadi) individuāli startēja Armands Kapustenoks, kura rezultāts bija 00:35:04, summējot kopā laiku, kas pavadīts šķēršļu trasē un tūrisma trasē, pieskaitot klāt šaušanā nopelnītās soda sekundes. 1. vecuma grupas komandu disciplīnā trasē devās “Krasavčiki” jeb Emīls Mikulis, Kristiāns Jaudzems un Anna Zakareviča. Viņu trases kopējais laiks bija 01:07:35.

2. vecuma grupā (15-17 gadi) individuāli par labākā godu sacentās Vjačeslavs Stepanovs, Aleksandrs Kingovskis un Didzis Sauskājs. Labāko rezultātu uzrādīja Aleksandrs Kingovskis, kurš visus uzdevumus paveica ar rezultātu 00:16:55. Aleksandrs bija arī vienīgais no visiem dalībniekiem, kurš šaušanas disciplīnā mērķī trāpīja visus atļautos piecus šāvienus. Otrajā vietā ierindojās Didzis sauskājs, visus uzdevumus paveicot ar rezultātu 00:18:32. Trešā vieta pienācās Vjačeslavam Stepanovam ar rezultātu 00:21:03. Arī šajā vecuma grupā startēja viena komanda “Bez nosaukuma”, kuru pārstāvēj Daniels Buko, Matīss Misikevičs un Inta Ivanova. Viņu trasēs pavadītais laiks kopā veidoja rezultātu 00:56:29.

DSC_0850

1. un 2. vecumgrupas dalībnieki pēc apbalvošanas.

3. vecuma grupā (18-25 gadi), kam starts tika dots pēc plkst. 20:00, kad jau bija satumsis, sacentās trīs komandas: “Draudzība” jeb Egīls Smilškalns, Santa Kokina un Kristaps Vanags, “DariVari” jeb Edgars Muktupāvels, Rihards Noreiks, Evelīna Āboliņa un “Rudzāti” jeb Margita Rudzāte, Dagmāra Rudzāte un Jānis Rudzāts. Pirmo vietu izcīnīja komanda “Rudzāti”, uzrādot rezultātu 00:34:26, kurā tika ieskaitīts šķēršlu trases, tūrisma trases un airēšanas posma laiks un šaušanā nopelnītie sodi. Otrajā vietā aiz “Rudzātiem” ar rezultātu 00:36:15 ierindojās komanda “Draudzība”. “Dari vari”, kas izcīnīja 3. vietu, uzrādīja rezultātu 00:46:50. Rezultātu tabula

2015-09-14_09.18.05

3. vecuma grupas dalībnieki pēc finiša.

Pirmo vietu ieguvēji individuālajos startos nopelnīja “SuperDubļa” kausu, saldumus, diplomu un atbalstītāja – “Kafe Kebab” – sarūpētās dāvanu kartes. Komandu konkurencē visām komandām par dalību pasākumā tika pasniegti kausi, medaļas, diplomi un saldumi.

Kaut arī laikapstākļi pasākuma laikā bija īpaši patīkami, vakarā upē un dubļos izmirkušos dalībniekus un brīvprātīgos gaidīja silta pirtiņa ar pēršanos, karsta zupa un tēja, ko nobaudīt turpat pie ugunskura.

Pateicamies visiem dalībniekiem par atsaucību un drosmi stāties pretī visiem šķēršļiem, kas sagaidīja trasē. Tāpat neizmērojama pateicība visiem brīvprātīgajiem un palīgiem, bez kuriem “SuperDublis” nevarētu notikt. Paldies arī mūsu atbalstītājiem: SIA “Čiekuriņi”, SIA “Eurokebabs” jeb “Kafe Kebab”, Līvānu novada domes saimniecības daļai, Līvānu dzīvokļu un komunālajai saimniecībai, Līvānu novada Tūrisma informācijas centram, Latgales mākslas un amatniecības centram, Antonam Kančam, Lagales plānošanas reģionam.

Uz tikšanos nākamajā – 5 gadu jubilejas – gadā!

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home7/enterliv/public_html/kvartals/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Fotogrāfijas: Jānis Kučinskis un Māra Rudzāte.

Uz Lapas Augšu