Startē jauns konkurss ”Biznesa ekspresis”

Startē jauns konkurss ”Biznesa ekspresis”

Ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu visiem aktīvajiem un aizrautīgajiem Latvijas iedzīvotājiem ir lieliska iespēja – piedalīties ideju konkursā “Biznesa ekspresis,” kura mērķis ir uzrunāt potenciālos biznesa ideju autorus, iedrošināt tos īstenot savas idejas, sniedzot nepieciešamās zināšanas un kontaktus to realizācijai, kā arī konkursa uzvarētājiem tiks sniegts finansiālais atbalsts uzņēmējdarbības uzsākšanai (kopējais balvu fonds vairāk kā 50 000 EUR).

Konkurss Biznesa ekspresis tiek organizēts divās kārtās, un tajās aicināti piedalīties visi biznesa ideju autori, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu.

“Biznesa ekspresis” pieturēs piecos Latvijas reģionos – Rīgā, Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē. Konkursa ietvaros katra reģiona labākajām biznesa idejām būs iespēja saņemt finansējumu 2000 – 5000 EUR apmērā savas biznesa idejas attīstībai, kā arī mentoru-individuālu konsultantu bezmaksas atbalstu. Īpašas simpātiju balvas saņems arī sponsoru favorītidejas.

Iesniegt pieteikumus Biznesa ekspresim, izmantojot mājas lapu, varēs līdz 28. jūnijam.

Plašāka informācijas pieejama konkursa mājas lapā www.biznesaekspresis.lv

Konkursu organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, sadarbojoties ar Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatoru.
Finansiālu konkursa atbalstu nodrošina Norvēģijas finanšu instruments, AS Swedbank un SIA VALPRO. Informatīvo atbalstu nodrošina RE:TV, Radio SWH, Radio SWH+, Radio7, Kurzemes Radio.

Vairāk informācijas:
Ilze Mauriņa
Biznesa ekspresis vēstnese
E-pasts: ilze@biznesaekspresis.lv
Tālrunis: 29196823
www.biznesaekspresis.lv
Facebook: BiznesaEkspresis
Twitter: @B_ekspresis
Draugiem.lv: BiznesaEkspresis
 

Uz Lapas Augšu