Spītējot lietum, aizvadīta tradicionālā “Nakts kedās”

Spītējot lietum, aizvadīta tradicionālā “Nakts kedās”

Jau piekto reizi JIC “Kvartāls” laukumos gados un sirdī jaunie sportisti tikās sportiskajā nakts pasākumā “Nakts kedās”. Nesaktoties uz mainīgajiem laikapstākļiem, sportisti nenobijās un pārspēja iepriekšējo gadu apmeklējumu – šogad trīs komandu disciplīnās un sešās individuālajās disciplīnās kopā sacentās 250 dalībnieki.

Futbola sacensībās sešu komandu konkurencē visstiprākā bija viesu – PŠFK “Hektors” – komanda no Daugavpils, aiz sevis atstājot “Nameju” un “Dream Team”. Pludmales volejbolā, 11 komandām startējot vienā vecuma grupā un jauktās komandās, 1. vietu izcīnīja komanda ”Kebabs” (Rūta Paužole un Reinis Prīdāns), otrajā vietā atstājot komandu “Team work” (Nellija Pfafrode un Anete Pundure), bet trešajā – “Ogas-Pogas” komandu (Sindija Pote, Angelina Havrova). Trešajā komandu disciplīnā – strītbolā – 19 komandas dalījās trīs vecuma grupās, no kurām jaunākā (līdz 12 g. v.) par godalgotajām vietām nesacentās. Pirmajā grupā (12 līdz 15 g. v.) uzvarētāju kausu guva komanda “Knicks”. Sudraba godalgas izcīnīja “Trīs nezināmie”, bet bronzu – “AME”. Otrajā grupā (16+ g. v.) 1. vietā ierindojās “Es planēju!”, 2. vietā atstājot “Sencis”, bet 3. vietā – komandu “John Zil”.

Šogad “Nakts kedās” pirmo reizi organizēja ne tikai JIC “Kvartāls”, bet arī jaunizveidotā Līvānu novada Jauniešu dome (LNJD). Jauniešu pārziņā bija šī gada jauninājums – dažādas individuālās disciplīnas. Pārvarot satraukumu, jo laukums pēc lietus bija slapjš, slam dunk konkursā sacentās divi drosminieki – Kristiāns Golubevs un Mārtiņš Mālnieks, no kuriem labākais šoreiz izrādījās Kristiāns. Īsi pirms tam Kristiāns jau bija  izcīnījis savu pirmo vakara uzvaru, trīs punktu metienu konkursā 32 dalībnieku konkurencē  trāpot grozā astoņas reizes vienā minūtē. Vispieprasītakajā disciplīnā – kartingu rallijā – no 36 dalībniekiem ātrākais bija Deniss Mjasņikovs. Roku stiprumu, spītējot lietum, pieci puiši pārbaudīja pievilkšanās konkursā, no kuriem Oskars Luksts pievilkās 21 reizi, tā nodrošinot sev 1. vietu. Spriežot pēc rezultātiem, sarežģītākais konkurss bija volejbola serves. Tajā no 20 dalībniekiem punktus guva tikai deviņi. Starp tiem augstāko punktu skaitu – 15 – un uzvaru guva Māris Razujevs. Orientēšanos pavēles distancē veica 12 dalībnieki, no kuriem ātrākais pēc divu distanču veikšanas bija Aleksis Belovs. Speciālbalvu šajā konkursā ieguva Kristīne Lāce – par abu distanču veikšanu kopā ar meitām.

Balvas disciplīnu uzvarētājiem nodrošināja JIC “Kvartāls”, SIA “Līvānu Centra aptieka” un kafejnīca “5. elements“. Pasākumu organizēja JIC “Kvartāls” darbinieki un LNJD locekļi.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home7/enterliv/public_html/kvartals/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Uz Lapas Augšu