Sākusies pieteikšanās jauniešu vasaras piedzīvojumam “Projektu nakts 2024”

Sākusies pieteikšanās jauniešu vasaras piedzīvojumam “Projektu nakts 2024”

448179865_18315858283151891_274636765428016851_n
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina jauniešus līdz 28. jūnijam pieteikties radošam un iedvesmojošam pasākumam “Projektu nakts 2024”, kas 31. jūlijā un 1. augustā notiks Latvijas jauniešu galvaspilsētas 2024 – Līvānu tuvumā. Diennakts laikā kopā ar pieredzējušiem ekspertiem un domubiedriem būs iespēja attīstīt projektu rakstīšanas prasmes un darboties pie savām idejām, kā arī izzināt iespējas iegūt finansējumu to īstenošanai. Šis būs lielisks vasaras piedzīvojums, kurā neformālā vidē iegūt jaunas prasmes, zināšanas un draugus!
Kas plānots pasākuma programmā?
Pasākuma mērķis ir sniegt praktisku atbalstu jauniešiem programmu “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss” projektu pieteikumu sagatavošanā. Šī gada “Projektu nakts” tematiski koncentrēsies uz jaunatnes līdzdalību. Pasākumā būs interaktīvas darbnīcas un izglītojošas aktivitātes par programmām “Erasmus+” un “Eiropas Solidaritātes korpuss”, meistarklases un projektu darbnīcas.
Tajās soli pa solim varēs izzināt projektu veidošanu, neformālo izglītību, līdzdalību un laba projekta pamatus. Notiks arī dalīšanās projektu pieredzes stāstos un citas aktivitātes. Lai dalībnieki labāk izprastu projektu veidus un atrastu savai idejai piemērotāko, būs iespēja izzināt jauniešu apmaiņas, jaunatnes līdzdalības un solidaritātes projektu būtību.  Pasākumā varēs uzzināt arī par jaunām iespējām, ko izmantot nākotnē – Eiropas jaunatnes informācijas tīklu “Eurodesk” un iniciatīvu “DiscoverEU”, kas ik gadu pilngadību sasniegušiem eiropiešiem sniedz iespēju bez maksas ceļot pa Eiropu. Aktuālā informācija par festivāla programmu un norisi tiks publicēta www.jaunatne.gov.lv. “Projektu nakts” dalībniekiem rudenī būs iespēja turpināt pilnveidot izstrādātās idejas, piedaloties praktiskās darbnīcās, kuru laikā tiks detalizēti izstrādāts projekta pieteikums, lai jau 2024. gada oktobrī startētu projektu konkursā un saņemtu finansējumu ideju īstenošanai.
Vairāk informācijas un pieteikšanās anketu atradīsi šeit: https://bit.ly/3RhdYhq

Uz Lapas Augšu