Media Lab konkursa finālā tikusi komanda no Līvāniem

Media Lab konkursa finālā tikusi komanda no Līvāniem

media_lab

13. oktobrī norisinājās pirmā kārta Media Lab rīkotajam konkursam par medijpratību. Pasākumu apmeklēja arī Līvānu novada jaunieši, kuri devās uz Latgales vēstniecību GORS, Rēzeknē, lai pildītu uzdevumus par viltus ziņām internetā, klikšķu vākšanas virsrakstiem jeb clickbait un veiktu citas ar medijpratību saistītas konkursa prasības.

Media Lab ir neformāla izglītības programma jauniem cilvēkiem, kas tajā ir aicinājis vairāk kā 100 dalībniekus no Latvijas un Igaunijas. Tās mērķis ir attīstīt mediju lietotprasmi, kritisko domāšanu un žurnālistikas prasmes.

Pēc pasākuma sekoja arī citi uzdevumi, kuru izpildei tika atvēlēts mēnesis. Trīs komandas, kas savākušas lielāko punktu skaitu 12 uzdevumu izpildē, tiek aicinātas uz finālu Tartu, Igaunijā. Ar lielu lepnumu un gandarījumu varam paziņot, ka viena no šīm komandām ir Līvānu meiteņu komanda “Līvānu soliņi”, kuru pārstāv Ieva Birzāka, Vendija Ciša, Daniela Veigule un Samanta Veigule.

Viņas 13.-15. janvārī cīnīsies par pirmo vietu ar komandām gan no Latvijas, gan Igaunijas. Pasākuma laikā notiks lekcijas un darbnīcas par medijpratību un žurnālistiku, kurās padziļinātas zināšanas sniegs dažādi lektori.  Dalībnieki veiks galveno uzdevumu, kas palīdzēs noteikt uzvarētāju.

Novēlam izturību un spēku finālā Līvānu meiteņu komandai “Līvānu soliņi”!

Uz Lapas Augšu