Līvānu kauss 2021 rezultāti

Līvānu kauss 2021 rezultāti

“Līvānu kauss” orientēšanās sportā Gunāra Jāņa Mīkuļa piemiņai

Eiropas sporta nedēļas izskaņā piekto reizi notika “Līvānu kauss” orientēšanās sportā Gunāra Jāņa Mīkuļa piemiņai. Katru gadu sacensību galvenais tiesnesis Varis Peisenieks paņem kādu Līvānu pilsētas daļu uzzīmē karti un sagatavo orientēšanās sprinta trasi. Orientēšanās sacensības ir veltītas Gunāram Jānim Mīkulim, sporta meistaram, orientēšanās celmlauzim. Orientēšanās ir notikusi no skolu stadiona uz Latgales Mākslas un amatniecības centru, uz bijušo Stikla rūpnīcu, pie Kvartāla, Grīvas aktīvās atpūtas parkā un šogad Labirinta skvērā starp Rīgas ielu, Dzirnavu ielu, dzelzceļu un Dubnas upi.

Sacensību dienā laiks tik ļoti lutināja, ka katrs sacensību dalībnieks baudīja Līvānu pilsētas sakopto vidi, košās kļavas, saprotošos, atsaucīgos un izbrīna pārpilnos garamgājējus. Priecēja pilsētnieku disciplinētība, jo neviens kontrolpunkts nebija pārnests citā vietā vai citādi bojāts.

Orientēšanās sacensībās piedalījās piecdesmit četri dalībnieki. Vienlaicīgi tās bija orientēšanās kluba “Sēlijas Mežs” sacensību seriāla noslēguma kārta.

Paldies dalībniekiem par uzticību orientēšanās sportam, Varim Peiseniekam, Dainai Lūkinai, Guntai Dreimanei, Jānim Magdaļenokam, Jurim Iesalniekam un Līvānu 1.vsk. par paveikto raito sacensību norisē. Uz tikšanos nākamgad!

Sīkāk ar rezultātiem var iepazīties šeit - Līvānu kauss 2021_rezultāti orient.

 

Sagatavoja:

Mārīte Vilcāne,

Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Kvartāls” vadītājas vietniece

2021-09-29 (2) 2021-09-29 (52) 2021-09-29 (16)

Uz Lapas Augšu