Līvānos pirmo reizi norisinās pasākums “Jauniešu iespēju festivāls 2023”

Līvānos pirmo reizi norisinās pasākums “Jauniešu iespēju festivāls 2023”

festivāls

Lai veicinātu jauniešu līdzdalību un sniegtu aktuālo informāciju par viņiem pieejamajām aktivitātēm, 8. septembrī Līvānos pirmo reizi notika pasākums “Jauniešu iespēju festivāls 2023”.

Tā ietvaros pie Līvānu novada kultūras centra un Līvānu 1. vidusskolas bija sastopamas vairākas organizācijas ar viņu piedāvātajām aktivitātēm un informāciju saistībā ar jauniešiem pieejamajām brīvā laika, mācību, darba, uzņēmējdarbības, izklaides, ceļošanas u.c. iespējām gan Līvānu novadā, gan Latgalē, Latvijā un arī Eiropā.

Šogad Līvānos tikās pārstāvji no tādām organizācijām kā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra, biedrība “Piedzīvojuma gars”, AS “Latvijas valsts meži”, Projekts “Esi Līderis”, Līvānu novada Jauniešu dome, Zemessardze, Lauku atbalsta dienests, biedrība “Sava kabata”, Līvānu Bērnu un jauniešu centrs “Namiņš”, Nodarbinātības valsts aģentūra, Preiļu – Līvānu novadu partnerība ” Kūpā”, biedrība “Zaļā brīvība”, Zero Waste Latvija, Faluņgun Latgale, biedrība “Veloklubs Līvāni”,  Cīņas mākslas sporta kluba “SKITS”, Valsts robežsardze un finanšu institūcija ALTUM.

Pasākumu atklāja deju studija “Inter”, priecējot pasākuma apmeklētājus ar jaudīgu sniegumu, pēc kā uzstājās vietējās mūzikas grupas -  “Ķīmijas moku kabinets”, “Pietura” un “MIGGLA”. Tāpat uz skatuves notika dažādas diskusijas, kurās iesaistījās jaunietes Māra Rudzīte un Lovisa Ķerubines, kā arī biedrības “Piedzīvojuma gars” pārstāvis Atis Ķeņģis. Festivālu vadīja radio, skatuves un sociālo tīklu personība Lauris Zalāns, nodrošinot neformālu un brīvu atmosfēru visa pasākuma garumā.

Liels paldies ikvienam, kurš palīdzēja pasākuma organizēšanā -  Sanitai Pinupei un viņas komandai, Līvānu dzīvokļu un komunālajai saimniecībai, brīvprātīgajiem jauniešiem, jo īpaši liels paldies Ancei Bikšei, Valdim Birzākam, Oskaram Mineikim un Evelīnai Žanetei Švirkstei, kā ari ikvienam, kurš ieradās – gan organizāciju pārstāvjiem, gan arī, protams, jauniešiem!

Festivālu rīkoja Līvānu novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Kvartāls” sadarbībā ar Līvānu novada pašvaldību un jauniešu iniciatīvu atbalsta biedrību “Sava kabata” Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam atbalstītā projekta “Jauniešu vajadzībās balstītas darba ar jaunatni stratēģijas un tās ieviešanas sistēmas izstrāde Līvānu novadā” ietvaros.

BILDES NO FESTIVĀLA – https://failiem.lv/u/jzqejbzff

logo rinda

Uz Lapas Augšu