Līvānos notiks čempionāts spiešanā guļus

Līvānos notiks čempionāts spiešanā guļus

Latvijas Pauerliftinga federācija ielūdz uz Līvānu novada čempionātu klasiskajā spiešanā guļus bez ekipējuma, kas notiks 10. martā Līvānu 1.vidusskolas sporta zālē. Tas būs 2018. gada I Latgales kausa posms un Latvijas kausa IV posms. Ja gadījumā netiec uz sacensībām, tad atceries, ka tās varēs vērot tiešraidē lapā www.powerliftings.lv.

Sacensību dalībniekiem jāņem vērā, ka no pulksten 9.15 līdz 10.45 notiks svēršanās, no pulksten 10.45 līdz 11.15 – tehniskais pārtraukums, starts sacensību sākumam tiks dots pulksten 11.15.

Ierasts, ka sacensībās Līvānos pulcējas prāvs skaits atlētu, kuri vēlas apliecināt savus spēkus. Pagājušajā gadā komandu konkurencē uzvaru izdevās izcīnīt mājiniekiem. Vai arī šogad viņi būs visspēcīgākie? Jāpiebilst, ka šajā sezonā Latvijas kausā līderpozīcijās pagaidām ir izvirzījušies mērķtiecīgie “Gulbenes K.S.P.” atlēti.

Atgādinām, ka sacensību nolikums pieejams federācijas mājas lapā. Komandu un individuālie pieteikumi izdarāmi līdz 7. martam sistēmā piedalies.sp.lv. Pieteikšanās jau ir sākusies!

Sacensības organizē Līvānu novada dome sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Līvānu novada dome, JIC “Kvartāls”, SIA Daugulis & Partneri, veikals sp.lv, sacensības līdzfinansē Izglītības un zinātnes ministrija.

Uz Lapas Augšu