“Kvartāls” iegūst 2000 EUR sporta svētku rīkošanai

“Kvartāls” iegūst 2000 EUR sporta svētku rīkošanai

20160130_16403528. janvārī notika Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) un “Coca-Cola” kopīgi īstenotās programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” projektu konkursa apbalvošanas pasākums, kurā grantu 2000 EUR apmērā saņēma arī JIC “Kvartāls”. Pateicoties šim atbalstam, JIC “Kvartāls” šī gada 15. un 16. jūlijā organizēs 17. Līvānu sporta svētkus “Savai pilsētai”, kas veltīti Līvānu pilsētas 90. jubilejai.

Līdz ar JIC “Kvartāls”, grantus savu sportisko pasākumu īstenošanai saņēma vēl desmit organizācijas no visas Latvijas – “Sporta servisa centrs” no Jelgavas saņēma 5000 EUR, Ventspils pilsētas domes Sporta pārvalde un “Džudo klubs “Saldus”" – 3000 EUR, savukārt 2000 EUR saņēma BMX sporta klubs “Tālava” no Valmieras novada un Limbažu Olimpiskais centrs, bet 1000 EUR savām idejām ieguva Preiļu novada dome, Valkas, Aglonas, Saulkrastu un Gulbenes novadi.

LOK informē, ka kopumā projektu atbalsta programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” ietvaros rīkotajam projektu konkursam bija iesniegti 49 pieteikumi no dažādām Latvijas novadu pašvaldību un pilsētu izglītības iestādēm, sporta organizācijām un klubiem.

LOK un uzņēmuma “Coca-Cola” programmas “Par aktīvu dzīvesveidu” galvenais mērķis ir veicināt un pilnveidot aktīva un veselīga dzīvesveida popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū, atbalstot gan jaunos, gan jau tradicionālos sporta pasākumus, kurus plānots paplašināt aktivitāšu loka vai mēroga ziņā. Šī programma Latvijā tiek īstenota pirmo reizi, bet citviet pasaulē tā veiksmīgi turpinās jau vairākus gadus.

Visa jaunākā informācija par programmu ir pieejama LOK mājas lapā.

2996

Uz Lapas Augšu