Kustību spēle “Līvenhofas skrējiens”

Kustību spēle “Līvenhofas skrējiens”

Kustību spēle “Līvenhofas skrējiens”

Kustību spēles “Līvenhofas skrējiens” uzdevums bija izveidot katram dalībniekam vai komandai individuālu maršrutu pilsētas ielās, ievērojot nosacījumu, ka maršrutā tiek iekļauti ielu posmi no 19 dažādiem ielu nosaukumiem, kuros ietverts vismaz viens burts no spēles nosaukuma “Līvenhofas skrējiens”. Līvānos nav ne vienas ielas, kuras nosaukumā ir burts H, tad lai reģistrētu šo burtu, ir jāatrod un jānofotografē izkārtne jaunākajam tūrisma objektam pilsētā, kura nosaukums sākas ar burtu H.

Dalībniekiem bija jāveic savs izveidotais maršruts ejot, skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu, jānofotografē pilsētvidē katras ielas nosaukums (ielas nosaukuma norādošā plāksnīte, kas uzstādīta kā norāde uz ielas vai plāksnīte pie mājas, uz kuras redzams ielas nosaukums), jāizmēra kopējais distances garums.

Kustību spēlē piedalījās sešas komandas. Priecē, tas ka tās bija ģimeņu komandas. Visas komandas precīzi izpildīja uzdevumu un ir uzvarētājas. Katrs dalībnieks saņems medaļu. Tagad nedaudz par komandām. Komanda “Mini mafija” mūsu spēli veica savā dzīvesvietā Ziemeļīrijas mazpilsētā Cookstown. 6,58 km garo distanci komanda veica ejot un braucot ar velosipēdu. Pirmā komanda, kas visagrāk veica skrienot veica savu 6,5 km garo distanci, bija “Mārīte”. Komanda “Neatlaidīgās” ieplānoja un veica visīsāko distanci 2,89km. Savukārt komanda “Nemiera gari B&Z” izvēlējās visgarāko ejamo maršrutu-8,6 km. Komanda “Salmiņi” ejot kājām veica 5,16 km garu maršrutu. Komanda “Mafija” brauca ar riteņiem un viņu maršruts bija 14,44 km. Viskuplākā komanda ar visgarāko nosaukumu “Škrumbenbrausis 5,5” savu “slapjo” maršrutu 8,26 km veica kājām.

Paldies ikvienam dalībniekam, kas piedalījās spēlē. Uz tikšanos nākamajos izaicinājumos!

1 8.Sofijas iela 11_Dzirnavu iela (1)

Sagatavoja:

Mārīte Vilcāne,

Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „Kvartāls” vadītājas vietniece

Uz Lapas Augšu