Konkurss jauniešiem “Esi radošs – #RadiLikumu!”

Konkurss jauniešiem “Esi radošs – #RadiLikumu!”

TLatvijas Republikas tiesībsargs organizē īpašu konkursu bērniem un jauniešiem – “Esi radošs – #RadiLikumu!”, kura galvenais uzdevums ir izstrādāt Bērnu tiesību aizsardzības likumu bērniem un jauniešiem draudzīgā valodā.

Konkursā var piedalīties 7., 8., 10. un 11. klašu skolēni ar kādu no skolas skolotājiem kā komandas vadītāju. Ir noteiktas divas klašu grupas, un katrai no tām tiek iedalīti savi likuma panti, kas jāpārveido. Tiesībsargs sagatavojis arī ļoti vilinošu galveno balvu – braucienu uz AHHA centru Tartu, Igaunijā.

Komandām konkursam jāpiesakās līdz 24. februārim, un darbus jāiesūta līdz 7. aprīlim. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 7. maijā, un jau 28. maijā uzvarētāju komanda dosies braucienā uz AHHA zinātnes centru. Konkursa nolikums atrodams tiesībsarga mājas lapā www.tiesibsargs.lv . Piesaki komandu ŠEIT.

Tiesībsargs Juris Jansons aicina visus 7., 8., 10., un 11. klašu skolēnus būt drosmīgiem un veidot savu dzīvi, piedaloties konkursā un izaicinot pašiem sevi! Kā arī aicina skolotājus veicināt jauniešos interesi un dalību konkursā.

Konkursa nolikums

Uz Lapas Augšu