“Jaunietis Jaunietim” 2.posms

“Jaunietis Jaunietim” 2.posms

Līvānu novada Jauniešu dome sadarbībā ar biedrību “Baltā māja” organizē informatīvi interaktīvu aktivitāti “Jaunietis Jaunietim”, kas ir daļa no Projekta: Biedrības “Baltā Māja” aktivitātes kopienas pilsoniskuma apziņas stiprināšanai (Līgums Nr. AIF/2020/SDK/01)

”Jaunietis Jaunietim”2. POSMS
- 19. jūlijā
- no plkst. 12:00
- SĀKUMS Līvānu 1. vidusskolas stadionā
- Jauniešiem vecumā no 13 – 25 gadiem

Aktivitātes mērķis ir veicināt jauniešu izpratni par pilsoniskās līdzdalības iespējām un mudināt Līvānu novada jauniešus kļūt pilsoniski aktīvākiem.

Pa Līvānu pilsētas, Dubnas upes labā krasta teritoriju izveidots orientēšanās maršruts, kuru izejot pāros vai individuāli būs jāpilda uzdevumi, jāatbild uz jautājumiem, jāiesaka idejas utt.
Tādējādi jaunieši maksimāli gūs priekšstatu par pilsoniskās līdzdalības iespējām. Maršruta punkti izvietoti tā, lai tuvumā būtu kāds objekts/mājiens, kuru jauniešiem būtu  jāpamana un jāsaprot, ka viņiem ir iespēja šo objektu vai uzlabot vai popularizēt…

Kad maršruts izstaigāts dalībniekiem grupās jāizvēlas kas ir tā vieta/objekts/pasākums, kuru viņi vēlētos sakopt/uzlabot/noorganizēt.

Kad to jaunieši ir izdarījuši tiek apkopotas viņu idejas un labākās tiek apkopotas un katrai ar LNJD dalībnieku palīdzību tiek izstrādāts plāns, kā šo ideju realizēt maksimāli izmantojot savas pilsoniskās iesaistes iespējas.

Jauniešiem palīdzēs arī līderis – Edgars Fresh. Vins ir sociālo mediju satura veidotājs, kampaņu un pasākumu vadītājs, ar savu saturu jauniešu vidū aktualizē tādas tēmas, kā Zero waste, pilsoniskā līdzdalība, pilsētplānošana, sociālo tīklu plusi mīnusi u.c.

!!! Visas aktivitātes laikā tiek maksimāli ievērotas epidemioloģiskās prasības – viss notiek ārtelpās, neviens nepulcējas, saziņa starp dalībniekiem distancēti – maska, 2m, whatsap video zvans.

Šis ir aktivitātes otrais “posms” šāda tipa aktivitātes plānotas arī Rudzātos, Jeriskā, Rožupē un vēl viena Līvānos.

Dalībnieku pieteikšanās https://ej.uz/jaunietisjaunietimlivani1

Jautājumi/papildus info – 29979091

Projektu “Biedrības “Baltā Māja” aktivitātes kopienas pilsoniskuma apziņas stiprināšanai” finansē Īslande Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”

Afiša

Uz Lapas Augšu