Jauniešus aicina piedalīties dizaina domāšanas darbnīcā

Jauniešus aicina piedalīties dizaina domāšanas darbnīcā

Radošās darbības nedēļas radi!2017 komanda aicina jauniešus, uzņēmējus, pašvaldības un nevalstiskā sektora pārstāvjus, kā arī citus interesentus 13. novembrī no plkst. 9.30 līdz 14.00 Daugavpils biznesa inkubatorā (Viestura iela 2) piedalīties dizaina domāšanas praktiskajā seminārā “Kā panākt ietekmi ar savu projektu? Klienta vajadzības. Auditorijas piesaiste. Vērtības piedāvājums”. 

Mūsdienu informācijas un piedāvājumu pārbagātībā sastopamies ar izaicinājumu, kā par savu īpašo ideju vai projektu pastāstīt pasaulei un kā ieinteresēt mērķauditoriju apmeklēt mūsu pasākumus, iesaistīties projektu īstenošanā un pirkt mūsu produktus vai pakalpojumus. Bet vai mēs esam domājuši par saviem projektiem no klienta vajadzību skatu punkta, parūpējoties par tāda piedāvājuma radīšanu, kura centrā ir klients un viņa vēlmes?

Dizaina domāšanas praktiskajā seminārā, balstoties uz dalībnieku idejām un projektiem, meklēsim atbildes un inovatīvus risinājumus šiem izaicinājumiem. Semināra mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar dizaina domāšanas metodēm klienta vajadzību identificēšanai un efektīvas klientu komunikācijas nodrošināšanai, kas palīdzētu veiksmīgi īstenot idejas un projektus, piesaistot tiem auditoriju.

Dizaina domāšanas praktisko semināru vadīs uzņēmuma Brand Manual eksperts no Igaunijas Kārels Mikkins (Kaarel Mikkin) kopā ar radi!2017 komandas pārstāvjiem. Seminārs notiks angļu un latviešu valodā; tā ietvaros tiks nodrošināts tulkojums no angļu valodas. Iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta. Reģistrēšanās notiek līdz 9. novembrim, aizpildot anketu ŠEIT.

Uz Lapas Augšu