Jauniešus aicina izstrādāt biznesa idejas

Jauniešus aicina izstrādāt biznesa idejas

LAUKIEMBUTLai īstenotu savas biznesa ieceres, ikviens 18 līdz 40 gadus vecs jaunietis aicināts pieteikties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) aktivitātē “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”, kuras ietvaros plānota informatīvā diena, mācības un noslēdzošs biznesa ideju konkurss “Laukiem būt”.

25. augustā plkst. 10.00 jaunieši ir aicināti uz informatīvo dienu LLKC Preiļu konsultāciju birojā (Raiņa bulvāris 21 b, Preiļi) un vēlāk arī uz 5 dienu mācībām, lai apzinātu iespējas īstenot savas biznesa ieceres. Mācībām piesaistīti zinoši savas jomas praktiķi un arī konsultanti, kuri var palīdzēt veiksmīgai biznesa plānu izstrādei.

Mācībās var piedalīties jaunieši ar jau esošu uzņēmējdarbības ideju, tādi, kuri vēl tikai meklē idejas un vēlas iegūt praktiskas iemaņas biznesa plāna izstrādē, kā arī tie, kuriem nav savas idejas, bet ir padziļinātas zināšanas par kādu tēmu, piemēram, mārketinga vai IT speciālisti, grāmatveži, kuri vēlētos papildināt kāda uzņēmēja komandu.

Katram jaunietim, beidzot mācības, jābūt vienkāršotā veidā izstrādātam un prezentētam biznesa plānam. Pēc biznesa plāna prezentācijas jauniešiem tiek izsniegts sertifikāts par mācību programmas apgūšanu. Ar iegūto sertifikātu un izstādātu biznesa plānu jaunietis var piedalīties biznesa ideju konkursā “Laukiem būt” un iegūt naudas balvas idejas attīstībai.

Pasākums tiek īstenots Valsts Lauku tīkla aktivitātes „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” ietvaros.

Papildu informācija:
Jolanta Augšpūle
Uzņēmējdarbības konsultante SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Preiļu konsultāciju birojs
Tālr.: +371 26788681
E-pasts: jolanta.augspule@llkc.lv
www.llkc.lv

Uz Lapas Augšu