Jauniešu iespēju festivāls 2023

Jauniešu iespēju festivāls (1500 × 860 pikseļi) (3)

Hey, jaunieti! Nāc un uzzini par savām iespējām pasākumā “Jauniešu iespēju festivāls 2023”, kas PIRMO REIZI notiks LĪVĀNOS!
KAD? 8. septembrī
KUR? Rīgas iela 105, Līvāni
CIKOS? 15:00-19:00
Pasākuma ietvaros ikviens jaunietis varēs uzzināt par viņiem pieejamajām brīvā laika, mācību, darba, uzņēmējdarbības, izklaides, ceļošanas u.c. iespējām gan Līvānu novadā, gan Latgalē, Latvijā un arī Eiropā.
Šogad Līvānos būs vairākas iespēju teltis, kur varēsi uzzināt par aktuālo informāciju, ko piedāvā Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūra, biedrība “Piedzīvojuma gars”, AS “Latvijas valsts meži”, Esi Līderis!, biedrība “New East”, Brain Games, Līvānu novada Jauniešu dome, Zemessardze, Lauku atbalsta dienests, biedrība “Sava kabata”, Līvānu bērnu un jauniešu centrs “Namiņš”, NVA Preiļu filiāle, biedrība “Preiļu – Līvānu novadu partnerība “KŪPĀ””, biedrība “Zaļā brīvība”, Zero Waste Latvija, biedrība “Veloklubs Līvāni”, Faluņgun, Cīņas mākslas sporta klubs “SKITS” un daudzi citi!
Uz skatuves ar jaudīgu priekšnesumu kāps arī deju studija “Inter”, savukārt, labu mūziku nodrošinās vietējās Līvānu grupas “MIGGLA”, “Pietura” un “Ķīmijas moku kabinets”.
Festivālu vadīs radio, skatuves un sociālo tīklu personība Lauris Zalāns, nodrošinot draudzīgu, jautru, brīvu un pozitīvu atmosfēru!
Pasākuma mērķis ir aizsākt ikgadēju tradīciju, lai sniegtu jauniešiem aktuālo informāciju par visām viņiem aktuālajām iespējām, kā arī veicinātu jaunatnes jomas organizāciju un iestāžu savstarpēju turpmāku sadarbību.
Festivālu rīko Līvānu novada Multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs “Kvartāls” sadarbībā ar Līvānu novada pašvaldību un jauniešu iniciatīvu atbalsta biedrību “Sava kabata” Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.-2024. gadam atbalstītā projekta “Jauniešu vajadzībās balstītas darba ar jaunatni stratēģijas un tās ieviešanas sistēmas izstrāde Līvānu novadā” ietvaros.

Uz Lapas Augšu