Izzinošā kustību spēle Līvānu pilsētai 95 “Līvāni toreiz un tagad”

Aicinām ikvienu piedalīties aizraujošā izzinošā kustību spēlē Līvānu pilsētai 95 “Līvāni toreiz un tagad” pa pilsētas ielām.

Šī spēle piemērota kā ģimenei ar maziem bērniem, tā jauniešiem un senioriem!

Spēle notiek attālināti. Dalībnieki sev ērtā laikā var doties trasē no 31. maija līdz 7. jūnijam, izvēloties atbilstošu pārvietošanās veidu (ejot, skrienot, ejot ar nūjām vai ar velo). Izzinošās kustību spēles mērķis ir pievērst uzmanību pilsētas vēsturiskajām vietām un uzzināt vairāk par vietām, kurām ikdienā pasteidzamies garām. Spēles anketu ar fotogrāfijām un spēles aprakstu vari meklēt mājas lapā www.livani.lv, www.kvartals.lv. Spēles anketā ir 29 attēli ar dažādām vēsturiskām vietām, kuras ir jāatrod un jānofotografējas.

Atbildes –  25  fotogrāfijas, komandas/dalībnieku nosaukumu  un kopējo maršruta garumu lūdzam sūtīt uz e-pastu: marite.vilcane@livani.lv līdz 7. jūnija plkst. 24.00. (anketu lejupielādēt: Izzinošās kustību spēles anketa (1) )

Starp dalībniekiem vai komandām, kuras būs apmeklējušas visas vēsturiskās vietas, tiks izlozētas piemiņas balvas. Uzvarētāji tiks apbalvoti individuāli, sazinoties ar katru uzvarētāju.

Atgādinām, ka gan ikdienā, gan veicot aktivitāti stingri jāievēro valstī noteiktie nosacījumi Covid – 19 izplatības ierobežošanai!

Cita informācija. UZMANĪBU!!! Dalībnieki paši ir atbildīgi par savu fizisko sagatavotību, par savu veselības stāvokli un drošību distancē. Orientējoties pa ielām vai tās šķērsojot, dalībniekam strikti ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi. Jebkuri riski, ko uzņemas dalībnieki, ir pašu dalībnieku atbildībā.

 

Grūtus laikus vieglāk pārvarēt, ja esi kustībā, nevis iestrēdzis vienā punktā.

Kontaktinformācija:

Mārīte Vilcāne

Tel.nr: 29537229

Uz Lapas Augšu