Aizvadīts piektais talantīgo jauniešu koncerts “DIVAS DABAS”

363368554_868846398145862_1631908093526875226_n

21. jūlijā jau piekto reizi notika talantīgo jauniešu koncerts “Divas Dabas”, kas jau otro gadu norisinājās tieši MJIC “Kvartāls” skeitparkā.

Lai gan pats koncerts sākās 21:00, skeitparku un tā apkārtni jau no 19:00 piepildīja bērnu un jauniešu smaidi, kuri iesaistījās Radošā kvartāla aktivitātēs. Stiprākajiem un veiklākajiem pasākuma apmeklētājiem bija iespēja piedalīties atspiešanās konkursā, pārbaudot, cik reizes iespējams atspiesties minūtes laikā, savukārt, radošo darbnīcu piekritējiem bija iespēja izmēģināt savas spējas stiklu apgleznošanas, hennas, rokassprādžu un auskaru gatavošanas darbnīcās, kā arī tikt pie skaista zīmējuma sejas apgleznošanas teltī. Tāpat bija iespēja radoši izpausties, zīmējot grafiti.

Paralēli darbnīcām, talantīgo jauniešu koncertu “Divas dabas” atklāja deju grupas Marijas deju studijas junioru grupa no Ventspils. Pēc tam jau sekoja jauniešu priekšnesumi, kuros viņi parādīja sevi gan dziedot, gan dejojot vienas vai divu dziesmu garumā. Un jau īsi pēc koncerta, uz skatuves kāpa iemīļotā latgaliešu mūzikas grupa “Borowa MC”, kas klausītājus priecēja gan ar jau zināmiem mūzikas gabaliem, gan arī ar jauno dziesmu “Atmosfera”. Mūziķiem izdevās pieskandināt visus Līvānus un sapulcināt lielu pulku ar lieliem un maziem klausītājiem, kuri koncerta nobeigumā mūziķiem neatlaidīgi pieprasīja dziesmu atkārtojumus. Pēc tam sekoja ballīte ar Funky DJ Elegant un SpatzBeatz pie bungām.

MJIC “Kvartāls” vārdā vēlamies teikt lielu paldies visiem brīvprātīgajiem jauniešiem par iesaisti ne tikai pasākuma dienā, bet par gatavošanos visas nedēļas garumā, kā arī liels paldies jauniešu radiem un vecākiem par atbalstu un iesaisti! Un, protams, paldies visiem pašvaldības darbiniekiem, kuri iesaistījās pasākuma tapšanā!

Vairāk foto no pasākuma: https://ej.uz/divasdabas2023

Uz Lapas Augšu