Aizvadīts pasākums “Nakts kedās ar Eurodesk”

DSC_0605

Jau sesto reizi MJIC “Kvartāls” laukumos gados un sirdī jaunie tikās pasākumā “Nakts kedās ar Eurodesk” – šoreiz ar Eurodesk un Eurodesk reģionālā koordinatora biedrību “riktīgi NAISS” atbalstu.

Šogad basketbola, volejbola un futbola spēlēs, kā arī lielajā Eurodesk stafetē un citos individuālajos konkursos un aktivitātēs sacentās vairāk kā 200 dalībnieki.

Vīriešu volejbolā vecuma grupā no 12 līdz 15 gadu vecumam sacentās 3 komandas, 1. vietu izcīnot komandai “Iznīcība” (Renārs Jaksons un Matīss Soroka), 2. vietā atstājot komandu “Speedfight nelūzt” (Matīss Vētra, Kristiāns Ivanovs), bet 3. vietā komandu “Īsa spēle” (Dairis Eglītis un Uģis Brīdegs).

Sieviešu pludmales volejbolā, 6 komandām startējot vecuma grupā no 16 gadiem un vairāk, 1. vietu izcīnīja komanda “Nekāda naida” (Vita Školina un Dana Kirilova), 2. vietā atstājot komandu “Ance/Anna” (Ance Bikše un Anna Roga), bet 3. vietā komandu “Nokavējām” (Ilona Krupko un Eva Vucenlazdāne).

Vīriešu pludmales volejbolā vecuma grupā no 16 gadiem un vairāk, startējot 11 komandām, 1.vietu izcīnīja komanda “Līksna” (Juris Motivāns, Edgars Ignatāns), 2. vietā atstājot komandu “Gabrāns” (Raivis Gutāns un Kristiāns Subbotins), bet 3. vietā – komandu “Gandrīz labi” (Daniela Koņuhova un Dāvis Salcevičs).

Strītbolā pirmajā vecuma grupā (līdz 15 g. v.) 7 komandu konkurencē uzvarētāju kausu guva komanda “Maiznieki” (Reinis Mūrnieks, Linards Stašāns, Roberts Konstantinovs, Deivids Filips Salmiņš), sudraba godalgas izcīnīja komanda “Atpūties” (Kristers Pavliņš, Ģirts Lācis, Jānis Mikulis, Dairis Vaivods), bet bronzu – komanda “Bruģis” (Norberts Antonovičs, Emīls Hauka un Matīss Grīnbergs). 2. grupā (16+ g. v.) 9 komandu konkurencē 1. vietā ierindojās komanda “Uzticība” (Dāvis Skreivers, Niklāvs Vanags, Gusts Zitāns, Kristiāns Lipenītis), 2.vietā – komanda “Zaļā iela” (Tomass Indriksons, Edijs Stiebriņš, Kristers Elksnītis, Dainis Grāveris), bet 3. vietā – komanda “Ralfs” (Mārtiņš Niedrītis, Tomass Veigulis, Gaitis Leiskins, Artūrs Ozoliņš).

Futbola sacensībās, grupā no 12 līdz 15 gadu vecumam, sacentās vien 2 komandas – pirmo vietu iegūstot FK “Banka”, un otrajā vietā atstājot komandu “Adidas”, savukārt, futbola sacensībās vecuma grupā no 16 gadiem un vairāk, četru komandu konkurencē visstiprākā bija vietējā komanda “Samuraji”, aiz sevis 2. vietā atstājot FK “Raen” un 3. vietā komandu “Sala/4fun”.

Lielajā Eurodesk stafetē pirmajā grupā (līdz 15 g.v.) 1. vietu ieguva komanda “Saule”, 2. vietu komanda “Niknie kaķi”, bet 3. vietu komanda “Zvaigznes”. Vecuma grupā no 16 gadiem un vairāk, 1. vietu izcīnīja komanda “Jēkabpils”, 2. vietā atstājot komandu “Vafele”, bet 3. vietā komandu “5 ērgļi”.

Soda metienu konkursā piedalījās 26 dalībnieki no 9 līdz 20 gadu vecumam, bet 1. vietu ieguva Lūkass Vaikulis, aiz sevis 2. vietā atstājot Niku Mālnieku.

Pievilkšanās konkursā 10 dalībnieku konkurencē 1. vietu ieguva Normunds Ločmelis,  2.vietu – Marks Bogdanovičs, bet 3. vietu – Alekss Jareņuks.

Apsveicam uzvarētājus!

Pasākuma laikā jauniešiem un citiem apmeklētājiem bija iespēja izspēlēt Eurodesk kāršu spēli “Time to move”, kā arī gan pārbaudīt savas zināšanas, gan uzzināt ko jaunu par Eurodesk un jauniešu mobilitātes iespējām Eiropā.
MJIC “Kvartāls” kopš 2021. gada ir Eurodesk info punkts. Vairāk par Eurodesk un jauniešu mobilitātes iespējām Eiropā uzzini - eurodesk.lv

Liels paldies Līvānu Bērnu un jauniešu centra deju studijai “Inter”, kas pasākumu iesildīja ar enerģisku priekšnesumu. Kā arī liels paldies Jersikas Čipsiem par gardo balvu sarūpēšanu uzvarētājiem! Un, protams, bez Līvānu novada Jauniešu domes un citiem brīvprātīgajiem šis pasākums nebūtu bijis iespējams, tāpēc MILZĪGS paldies arī viņiem!

Bildes no pasākuma: ej.uz/naktskedas2023

Uz Lapas Augšu