Jauniešu domju saiets 2024

Datums:
15 jūnijs, 2024 @ 13:00 – 16 jūnijs, 2024 @ 15:00
Vieta:
Turku saieta nams
Gavartiene 1
Turki, Turku pag., Līvānu nov.
LV-5312

jauniešu domju (7) (1)

Š. g. 15. -16. jūnijā Latvijas jauniešu galvaspilsētā, kas šogad ir Līvānu novads, notiks sadarbības un tīklošanās pasākums “Jauniešu domju saiets 2024″, kura ietvaros tiek aicinātas visas Latvijas Jauniešu domes pieteikt savu dalību un divas dienas pavadīt fantastiskā vietā pie dabas – Turku saieta namā, Līvānu novadā.

Pasākums tiek organizēts ar mērķi motivēt Latvijas novadu Jauniešu domju pārstāvjus gūt informāciju par citu Jauniešu domju darbību un izaicinājumiem, veicināt tīklošanos un savstarpēju sadarbību nākotnē, kā arī vēl daudz ko citu.

No katras Jauniešu domes tiek aicināti 3-4 jaunieši kopā ar viņu koordinatoru. Ja arī jūs kā Jauniešu dome vēlaties piedalīties šajā pasākumā, tad aicinām aizpildīt veidlapu, kas atrodama: ej.uz/jauniesudomes2024

Pasākumā satiksies Latvijas Jauniešu domju pārstāvji kopā ar koordinatoriem, veidos jaunus kontaktus un apzinās kopējo Latvijas Jauniešu domju struktūru, darbību, mērķus, tostarp arī problēmas un izaicinājumus, kā arī labi pavadīs laiku, saliedējoties un izceļot mūsdienās tik aktuālo tēmu – iekļaušana.

Pieteikšanās līdz 31. maijam!

Tiekamies Turku saieta namā! Kopā radīsim foršu, jauku un sirsnīgu atmosfēru!