28. novembrī notiks pasākums “Limonāde ar politiķi”

28. novembrī plkst. 14:00 MJIC ,,Kvartāls” aicina visus jauniešus uz pasākumu “Limonāde ar politiķi”.
Pasākumā jūs sagaida:
Interesanta paneļdiskusija starp Līvānu jauniešiem un politiķiem.
Kopā pagatavosim garšīgas limonādes, lai labāk varētu baudīt diskusiju.
Vakarā skatīsimies aizraujošo filmu ,, Brokastu klubs” .
Pasākumu rīko Eiropas Jaunatnes dialoga Latgales vēstniece Jana Urkevica.
“Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieku tīklu īsteno Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Baltijas Reģionālo fondu, aktivitātes līdzfinansē Eiropas Savienība”
Gaidīsim jūs šajā aizraujošajā dienā!
Tiekamies!
afisa
Par Eiropas Jaunatnes dialogu un vēstnešiem:
Programmā ir atlasīti 20 jaunieši vecumā 16 – 25 gadi no Rīgas, Kurzemes, Zemgales, Vidzemes un Latgales plānošanas reģioniem, kuri no 2023. gada septembra līdz 2024. gada decembrim ir kļuvuši par Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieku tīkla dalībniekiem.
Kas ir Eiropas Jaunatnes dialogs? Tā ir iespēja jauniešiem un politikas veidotājiem aktualizēt problēmjautājumus savas valsts un Eiropas līmenī, tas ir dialogs starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem. Eiropas Jaunatnes dialogs ir ES jaunatnes līdzdalības instruments, un tā mērķis ir kalpot par forumu, kurā kopīgi apsver, kādas ir prioritātes Eiropas sadarbībai jaunatnes jomā, tās īstenošanu un pārraudzību. Tā uzdevums ir iesaistīt plašu jauniešu un jaunatnes organizāciju loku apspriedēs visos līmeņos ES dalībvalstīs, ES Jaunatnes konferencēs, kā arī Eiropas Jaunatnes nedēļas laikā.
Viena no Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnešiem ir jauniete no Līvāniem – Jana Urkevica.
Eiropas Jaunatnes dialoga koordinatore Latgalē ir MJIC Kvartāls vadītāja Marija Driksna un mentore Līvānu pilsētā – jaunatnes lietu speciāliste Lāsma Kursīte – Kozule.
“Eiropas Jaunatnes dialoga vēstnieku tīklu īsteno Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Baltijas Reģionālo fondu, aktivitātes līdzfinansē Eiropas Savienība”

Uz Lapas Augšu