Vieglatlētikas ziņas

Vieglatlētikas ziņas

Nedēļas nogalē Līvānu vidusskolu stadionā uz 10. Līvānu novada atklāto vieglatlētikas čempionātu bija pulcējušies vairāk nekā 200 dalībnieki.

Sacensības sektoros norisinājās piecās vecuma grupās, kopumā izcīnot 62 medaļu komplektus. Augstvērtīgāko rezultātu, stadiona laboto rekordu īpašnieki un lielākās sporta veida zvaigznes balvās saņēma ASICS krekliņus, somas un citu firmas produkciju, kā arī ISOSTAR produkciju, ko nodrošināja Līvānu novada vieglatlētikas klubs. Pirmo vietu ieguvēji saņēma SIA “Daugulis & Partneri” dāvātos cepumus.

Asics finis baneris

Sacensībās šogad tika laboti četri sacensību rekordi: Alevtīna Tarasova no Viļānu sporta skolas laboja uzreiz divus rekordus – sākumā tāllēkšanas sektorā aizlēca 5,60 metru tālu, bet mirkli vēlāk 100 m skrējienā pārliecinoši uzvarot ar rezultātu 12,57 sekundes. Vēl rekords šajā dienā pienācās Arnoldam Japiņam (Daugavpils novads) – 3000 m skrējienā rezultāts 9;25,20 minūtes, bet Simonai Prikulei (Viļānu SS) 1000 m skrējienā 3:16,06 minūtes.

Viegl klubs Slaviks es organ

Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlētiem kopumā piecas zelta medaļas-  divas no tām Nikitam Bondarevam par uzvarām 80m skrējienā un tāllēkšanā, Jegoram Gerasimovam uzvara augstlēkšanā vidējā grupā, Aleksim Belovam – 300m skrējienā un Matīsam Misikevičam – augstlēkšanā vecākajā grupā. Sacensību dalībnieki atzina labo organizāciju, dāvanu daudzveidību un skaistās medaļas, solot regulāri braukt ciemos un piedalīties mūsu sacensībās. Sacensību organizatori saka lielu paldies Līvānu novada domei, JIC “Kvartāls”, Līvānu novada vieglatlētikas klubam, Līvānu BJSS, ASICS, ISOSTAR, SIA “Daugulis & Partneri”.

balvas cepumi isostar balvas

Dienu iepriekš lielisku sniegumu demonstrēja Līvānu BJSS jaunākie vieglatlēti, piedaloties Pavasara krosā Riebiņos, ko rīkoja 2017. gada Latvijas čempione maratonā Anita Kažemāka. Startējot distancēs no 1-3 km, mūsu sportisti izcīnīja četras zelta, divas sudraba un vienu bronzas medaļu. Par uzvarētājiem kļuva Rebeka Kalniņa, Mihails Marcinkevičs, Evelīna Švirkste un Līva Marija Barkavska. Otrās vietas Andrim Zakarevičam un Alisai Jermolajevai, bet bronza Elizabetei Ancānei. Jāpiebilst, ka meiteņu grupā 1 km distancē pirmajā astonniekā finišāja septiņas Līvānu BJSS meitenes.

Rīgas čempionātā jauniešiem 2. vietu ar personisko rekordu 300 m/b skrējienā – 43,57 sekundes – izcīnīja Aleksis Belovs, bet Jegors Gerasimovs – 3. vietu ar rezultātu 44,76 sekundes.

200 m skrējienā 25,42 sekundes Jegoram un 4. vieta, bet Aleksim 400m/b skrējienā 1;04,10 minūtes un 7. vieta un izpildīts Latvijas Jaunatnes Olimpiādes normatīvs.

Sagatavoja:
Līvānu BJSS vieglatlētikas treneris Vjačeslavs Grigorjevs

Uz Lapas Augšu