“TEV!” – vasaras nometne jauniešiem

“TEV!” – vasaras nometne jauniešiem

Eiropas Latviešu apvienība, Latvijas Izglītības un zinātnes ministrija, Zviedrijas Jauniešu klubs un Zviedrijas Latviešu apvienības Stokholmas nodaļa aicina 14 līdz 21 gadu vecus jauniešus pieteikties vasaras nometnei “TEV!” Zviedrijā. Nometne būs kā radīta tiem, kam interesē aktīva latvietības uzturēšana, sevis pilnveidošana, sadarbošanās ar citiem, pārgājieni, daba un nakšņošana teltī.

Laiks: 10.-16.08.2018.

Vieta: Ēlande, Zviedrija. Uz nometni Ēlandē no Stokholmas aizvedīs kopējs autobuss

Dalībnieki: diasporas un Latvijas jaunieši (vecums 14-21 gads)

Dalības maksa: 60 Eiro (dalībniekiem pašiem jāsedz ceļa izdevumi no savas valsts līdz Stokholmai, pārējais tiek atmaksāts ar projekta līdzekļiem un dalības maksu).

Nometnē:

  • Pilnveidosi savas latviešu valodas zināšanas, darbojoties grupās un veicot kopēju projektu darbu.
  • Mācīsies, kā veidot efektīvu komandu, kā atrast vislabāko iespēju iekļauties grupas darbā, efektīvi izmantojot dalībnieku stiprās puses kopēju mērķu sasniegšanā.
  • Trenēsi praktisko sadarbību komandās un paļaušanos vienam uz otru, un pārbaudīsi sevi un savu komandu vienas dienas pārgājienā un nakšņošanā teltīs.
  • Dziedāsi pie ugunskura un dancosi līdz vēlai naktij!

Gaidīsim Tavu motivācijas vēstuli uz e-pastu – jauniesu.nometne.swe@gmail.com vēlākais līdz 20. maijam. Vēstulē pastāsti par sevi un kāpēc Tu vēlies piedalīties nometnē. Ja vēlies, pievieno fotogrāfiju un neaizmirsti pievienot savu kontaktinformāciju! Vietu skaits nometnē ir ierobežots!

Jauniešu nometne TEV

Uz Lapas Augšu