Sports Augustā

Kuldīgas pusmaratona čempioni

16. reizi norisinājās Kuldīgas pusmaratons , kas vienlaikus bija Latvijas čempionāts pusmaratonā. Prieks par mūsu vieglatlētikas kluba sportistiem Dmitriju Serjoginu un Kitiju Valteri, kuri finiša līniju sasniedza kā pirmie. Dmitrija rezultāts viena stunda sešas minūte un viena sekunde tas ir Dmitrija ceturtais labākais rezultāts).

Kitija uzvarēja ar rezultātu viena stunda 24 minūtes un 37sekundes. APSVEICAM!

Latvijas čempionāts orientēšanās sportā garajā distancē

7. augustā Siguldā notika Latvijas čempionāts orientēšanās sportā garajā distancē. Čempionāts pulcēja vairāk 500 dalībnieku. Gundega Jurāne vecuma grupā 60+ kārtējo reizi apstiprināja, ka ir viena no spēcīgākajām Latvijas orientieristēm un izcīnīja 2. vietu.

LSVS 58. sporta spēlēs volejbolā 3. vieta

7. augustā Gulbenē notika LSVS 58. sporta spēles volejbolā vecuma grupā 30+. Līvānu “dāmu “ komanda, piekāpjoties Daugavpils un Gulbenes komandām izcīnīja 3. vietu. Komandā startēja Marika Rudzīte-Griķe, Liene Sniķere, Olita Bidzāne, Inita Smirnova, Svetlana Kožuhovska, Mārīte Vilcāne.

Baltkrievijas Republikas atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem

7.,8. augustā Baltkrievijā Minskas Olimpiskajā stadionā notika Baltkrievijas atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Čempionāts bija pulcējis rekordlielu dalībnieku skaitu -250 vecumā no 35 līdz 85 gadiem. Neskatoties uz saspringto valsts politisko situāciju dalībnieki bija ieradušies no Krievijas, Ukrainas, Kazhstānas, Latvijas, Igaunijas, Moldovas un Turcijas. Latvijas izlasi pārstāvēja divdesmit divi sportisti, to skaitā Vita Ormane vecuma grupā 40+ un Juris Lebedoks vecuma grupā 65+. Vita izcīnīja 1. vietu 5000m soļošanā ar rezultātu 28:48,79. Juris izcīnīja divas otrās vietas –tāllēkšanā ar rezultātu 4.49 un trīssoļlēkšanā ar rezultātu 9.39.

Jēkabpils novada atklātais čempionāts veterāniem “Lūša kauss 2021” 8. augustā Jēkabpils stadionā notika Jēkabpils novada atklātais čempionāts veterāniem “Lūša kauss 2021”, kas pulcināja ap simts dalībniekiem. Laika apstākļi lutināja vecmeistarus. Labestīgā atmosfēra, veselīgā konkurence, profesionālais tiesnešu darbs, lieliskais, vienmēr ar izdomu, sarūpētais balvu fonds-vietējo uzņēmēju medus, ziedputekšņi un ķiploku pušķis, bukstiņbiezputra, uzrunāja ikvienu sportistu sasniegt savu iecerēto rezultātu. Sportistu vārdā gribu pateikt paldies Jēkabpils sporta centra vadītājam Jurim Bobrovam, vietniecei – čempionāta organizatorei Aivai Jakubovskai, Aivara Nora vadītajai tiesnešu brigādei, Latvijas Vieglatlētikas Veterānu asociācijas valdes priekšsēdētājam Guntim Zālītim un priekšsēdētāja vietniecei Lainei Kreicerei par visu laiku labāko čempionātu.

Dalībnieki bija sadalīti divās vecuma grupās: dāmas I grupa (30+līdz 54g. (1967.g. – 1991.g.dz.)); dāmas II grupa (55+ un vec. ( 1966.g. dzim. un vec.)); kungi I grupa (35+ līdz 59g. (1962.g. – 1986.g.dz.)); kungi II grupa (60+ un vec. (1961.g.dzim.un vec.)). Un tagad par rezultātiem. Uzvaras laurus plūca Mārīte Vilcāne 400m un tāllēkšanā, šķēpa mešanā 2. vieta. Pirmo reizi startējot stadionā divas otrās vietas izcīnīja Elza Rūsiņa 800m un 3000m, Anna Ivbule izcīnīja 3. vietu šķēpa mešanā, 6. vietu diska mešanā, 7. vietu lodes grūšanā. Savukārt vecmeistars Jānis Mankovskis uzvarēja lodes grūšanā, 2. vietu izcīnīja augstlēkšanā un tāllēkšanā, Kristaps Jankovskis izcīnīja 2. vietu šķēpa mešanā, Andrejs Bondarevs 2. vietu 400m, Jānis Važņevičs 5. vietu 5000m soļošanā, Jānis Ludāns 7. vietu šķēpa mešanā, 9. vietu lodes grūšanā.

Sīkāk ar rezultātiem pa grupām un rezultātiem (ar IAAF punktiem) var iepazīties mājas lapas tīmeklī www.lvva.lv.