Sportistu balle “Privātās dzīves sporta mirkļi”

Sportistu balle “Privātās dzīves sporta mirkļi”

Ilgāk par mirkli — nekas nespēj būt,

Un vairāk par mirkli — mums neiegūt.

Aizgājušās nedēļas izskaņā aizvadīts Līvānu novada sportistu skaistākais gada pasākums – sportistu, komandu, treneru, sporta klubu, aktīvistu un atbalstītāju apbalvošanas ceremoniāls. Ar atskatu uz lielākajiem sportiskajiem sasniegumiem un sporta pasākumiem jau četrpadsmito reizi notika sportistu balle “Privātās dzīves sporta mirkļi”. Izdevniecība “Povertime” (kultūras un sporta komisija) radošā komanda sniedza video apskatu par aizvadītā gada sporta notikumiem novadā. Visus klātesošos sveica JIC “Kvartāls” vadītāja Inga Zvaigzne-Sniķere un Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietniece Aija Usāne.

Pēc sirsnīgiem apsveikumiem izdevniecības “Povertime” radošās komandas sporta redaktors Pēteris un biroja vadītāja Līga apkopoja statistikas datus par sportistu sasniegumiem. Pirmo reizi pēc Līvānu novada domes noteikumiem tika izveidotas nominācijas Gada cilvēks sportā, Gada labākā komanda un Gada notikums sportā. Nominācijā “Gada cilvēks sportā 2014” apbalvojumu saņēma Iosifs Kovči par audzēkņu sportiskajiem sasniegumiem, par jauniešu fizisko sagatavošanu un audzināšanu, par kikboksa tradīciju popularizēšanu un sporta bāzes pilnveidošanu. Kā “Gada sporta komanda 2014” tika nominēta Līvānu novada vieglatlētikas kluba skrējēju komanda, kuras sastāvā Kitija Valtere, Solveiga Ozola-Ozoliņa, Ginta Valtere, Arvils Bušmanis, Roberts Mālnieks, Jānis Važņevičs un Vjačeslavs Grigorjevs. Viņu komanda izcīnīja sesto vietu skriešanas seriālā “Skrien Latvija 2014”. Nominācijā “Gada notikums sportā 2014” pēc iedzīvotāju aptaujas rezultātiem uzvarēja JIC „Kvartāls” āra sporta laukumu atklāšana.

IMG_3450“Gada sporta komanda 2014″ un “Gada cilvēks sportā 2014″

IMG_3441“Gada cilvēks sportā 2014″ Iosifs Kovči

Turpinājumā uz skatuves devās izdevniecības „Povertime” finanšu direktors Māris un ražošanas procesu vadītāja Maija. Pēc precizētām un apkopotām ziņām par aizvadīto gadu, investīcijas jeb naudas balvas saņēma 40 sportisti, komandas un treneri.

Izdevniecības „Povertime” literārā redaktore Kristīne un pārdošanas daļas vadītājs Mārtiņš aicināja uz skatuves “Gada labākais sportists 2014″ titula ieguvēju Zani Krūmiņu. Zane šogad ir izcīnījusi četrus Latvijas čempiones titulus pauerliftingā svara kategorijā līdz 57 kg: Latvijas čempione spēka trīscīņā, Latvijas studentu čempione spēka trīscīņā, Latvijas studentu čempione pauerliftingā spiešanā guļus un Latvijas čempione pauerliftingā spiešanā guļus.

IMG_3474“Gada labākais sportists 2014″ Zane Krūmiņa

Nominācijā “Īpašie sportisti “ balvas saņēma Ivars Bikaunieks, Nataša Ņefjodova, Igors Petrovs un Valdis Leitiņš. Nominācijā “Gada populārākais sporta veids” uzvarēja futbols. Futbolu „saulītē iecēla” tieši veterāni, kuri izcīnīja 2. vietu LSVS 51. sporta spēlēs, kā arī 3. vietu Ziemeļaustrumu Latgales futbola čempionātā, tika noorganizēti 7 sporta pasākumi un 25 draudzības spēles. “Gada sporta skolotājs” nomināciju ieguva Vjačeslavs Grigorjevs, pirmsskolas izglītības iestādes ”Rūķīši” sporta skolotājs. Tas pateicoties viņa iniciatīvai un izdomai, kā arī par jaunās paaudzes ievirzīšanu sporta pasaulē, sportisku pasākumu „Mazās olimpiskās spēles”, „Sporta diena”) organizēšanu un bērnu iesaistīšanu “Skrējienā pa Ubaglīci” un Līvānu novada vieglatlētikas čempionātā. Par sportiskākajām ģimenēm tika atzītas Bondarevu, Pastaru, Birzāku un Smilškalnu ģimenes. Nomināciju “Gada sporta klubs” saņēma sporta klubs “Līdzās”, veloklubs “Līvāni”, kikboksa klubs “Skits”. Šie sporta klubi aizvadītajā gadā ir gana daudz paveikuši un sasnieguši, realizējuši vairākas savas ieceres, kā arī ir bijuši pašiniciatīvas bagāti savas darbības jomas stiprināšanā un popularizēšanā. Īpašu nomināciju “Gada optimists” saņēma Leontīne Vītola. Viņa, neskatoties ne uz ko, uz visu skatās ar smaidu un nepadodas nevienu grūtību priekšā, ikvienu jaunu izaicinājumu pieņem ar lielu optimismu.

IMG_3462Investīciju jeb naudas balvu “Sporta laureāts 2014″ saņēmēji seniori

Izdevniecības „Povertime” astrologs Jūlijs aicināja uz skatuves brīvprātīgos: Andri Ulmani, Latvijas Paraolimpiskās komitejas viceprezidentu, Juri Sniķeru, Jāni Bikši, Gati Lāčkāju, Annu Ivbuli, Vladimiru Poļakovu, Jāni Važņeviču, Oskaru Brencānu, Ilmāru Visocki, Pāvelu Koņuhovu, Andreju Klimentjevu un Edgaru Cišu.

Nākamais uznāciens bija finanšu direktoram Mārim un abonēšanas nodaļas vadītājam Anatolijam, kuri prezentēja sporta finansiālos atbalstītājus – SIA “Līvānu kūdras fabrika”, Jāni Klaužu, SIA “Z-Light”, SIA “RNS-D” – un sporta sponsorus – apdrošināšanas sabiedrību „BTA”, SIA “MINOX”, SIA “ArGaumi”, SIA “Latgales mežsaimnieks”, SIA “Paula 3”, SIA “Saltums-2”, SIA “AV Motors” SIA “Biolitec” un Vitāliju Turčinski.

Latvijas valsts aizsardzības fonda “Lāčplēsis” prezidents Jānis Ivars Kasparsons pasniedza bronzas Goda zīmi Gunāram Jānim Mīkulim un Leontīnei Vītolai.

Paldies tika teikts sadarbības partneriem: Līvānu novada domei, SIA “Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība”, Aivai Jakubovskai, Līvānu novada Kultūras centram, kultūras un sporta komisijai: Jānim Magdaļenokam, Līgai Rubīnei, Kristīnei Kirilovai, Maijai Kulakovai, Mārim Grigalim, Pēterim Romanovskim, Anatolijam Pastaram, Jūlijam Stikutam, Mārtiņam Vucenlazdānam un Jurim Iesalniekam.

Balvas saņēma LBL basketbola komanda, SIA “Z-Light” volejbola komanda, futbola komanda “Namejs”, Irēna Gendele, Guntis Vanags, Guntars Sola un Jānis Dukaļskis.

Zināms, ka žurnāls «Privātā Dzīve» ir viens no lasītākajiem preses izdevumiem Latvijā, tāpēc izdevniecība “Povertime” sportistiem piedāvāja savu sagatavoto īpašo žurnāla numuru, ko izsolē iegādājās Aira Romanovska.

Vakara gaitā sportistus valša ritmos grieza grupa “Ceļojums” no Smiltenes.

Tie, kas dzīvo ar cerību – redz tālāk,

Tie, kas dzīvo ar mīlestību – redz dziļāk,

Tie, kas dzīvo ar ticību – redz citādāk.

Izdevniecības “Povertime” radošā grupa novēl visiem sportistiem, atbalstītājiem ticību, cerību, mīlestību un sportiskos panākumus!

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne, Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „KVARTĀLS” vadītāja vietniece

Uz Lapas Augšu