Sporta ziņas

Sporta ziņas

Futbols

Līvānu futbola komanda FK Līvāni/LīvMet startē Ziemeļaustrumlatvijas 2. līgas telpu futbola čempionātā. Pēc aizvadītām divām kārtām (viena uzvara, viens neizšķirts) ar izcīnītiem četriem punktiem komanda ieņem ceturto vietu. Mūsu komanda ar rezultātu 15:2 sagrāva Rēzeknes BJSS/FA M komandu un neizšķirti 2:2 nospēlēja ar FK Jēkabpils Lūši.

Novuss

Līvānu novada novusa čempionāta 4. kārtā uzvarēja Vladimirs Savickis, otro vietu izcīnīja Vladimirs Podrobovs, bet trešo – Ēriks Mazjānis.

Galda teniss

Galda tenisisti novada čempionātā ir aizvadījuši trīs kārtas. Par otrās un trešās kārtas uzvarētājiem kļuva Pāvels Koņuhovs, Voldemārs Limanis un Normunds Liepnieks. Līvānu komanda piedalās Latvijas 2018./2019. gada sezonas komandu čempionātā 1. tautas līgā. Līgā startē astoņas komandas. Pirmajā sabraukumā Kuldīgā mūsu komanda izcīnīja piecus punktus, uzvarot spēcīgo GTK Hercogs II komandu ar 4:2, bet zaudējot Tukuma GTK2 ar 4:3, Alojas novada SK 4:1 un Balvu sporta centram 4:0. Otrais sabraukums tika aizvadīts Jēkabpilī. Pirmajā spēlē tika pieveikta Laimītes komanda ar 4:0, otrajā – Engures novads ar 3:4. Zaudējums bija piedzīvots 0:4 pret GTS “Skrunda 1″ komandu.

Vieglatlētika

Tartu atklātajā čempionātā vieglatlētikā veterāniem piedalījās Vita Ormane (40+) un Juris Lebedoks (65+). Vita startēja 3000 m soļošanā un ar sasniegto rezultātu 17:56,10 ierindojās 3. vietā, bet 3000 m skrējienā ar rezultātu 14:34,93 izcīnīja 5. vietu. Savukārt Juris L. tāllēkšanā ar rezultātu 4,65 m izcīnīja 2. vietu, bet trīssoļlēkšanā ar 9,57 m 4. vieta.

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC „Kvartāls” vadītājas vietniece

Uz Lapas Augšu