Sporta ziņas

Sporta ziņas

Futbols

Līvānos tika aizvadīta Latvijas 2. līgas čempionāta telpu futbolā Ziemeļaustrumu reģiona 8. kārtas spēle pret FB Gulbene komandu. Jāsaka, ka kārtējo spēli sākam ar rezultātu 0:2 un tad uzsākam pakaļdzīšanos. Spēlēšana divās maiņās nedeva rezultātu, un savu spēli pretiniekam izdevās uzspiest tikai, mainoties pa vienam. Vienu no momentiem izmantoja Imants Spūlis pēc Andra Vaikuļa piespēles. Pēc tam tika ielaisti vēl vieni vārti, un beigās pēdējā minūtē pēc Jāņa Bulmeistera piespēles un veiksmīga rikošeta vārti tika atgūti. Vārtus guva Gatis Čevers. Pēc pārtraukuma Līvānu komanda kontrolēja spēli, aktīvi pieslēdzoties aizsargiem un izspēlējot kombinācijas. 35. minūtē pēc Jāņa Bulmeistera soda sitiena izspēles Gatim Čeveram bumba tika raidīta pa vārtu stabu, taču tā veiksmīgi atleca pie Andra Vaikuļa, kas pagriezienā ar muguru pret vārtiem trieca bumbu vārtu stūrī. Uzreiz pēc divām minūtēm tika gūti uzvaras vārti pēc Aivja Romanovska sitiena pēc atlēkušās bumbas. Jāsaka, ka spēle bija haotiska, un kārtējo reizi Līvānu komanda parādīja savu raksturu! Labākais šīs dienas spēlētājs bija Gatis Čevers. Nākamais nopietnais pārbaudījums Līvāniem būs 20. janvārī 2. vidusskolā plkst. 17.00 spēlē pret turnīra līderiem – Ludzas Latgols komandu!

Livani-Gulbene

Sagatavoja:
Jānis Bulmeisters,
komandas FK Līvāni/LīvMet kapteinis
 
 

Līvānu futbola veterānu komanda startē LFF Ziemeļaustrumu reģiona telpu futbola čempionātā, kurā startē tikai četras komandas. Čempionāts tiks izspēlēts trīs sabraukumos. Aizvadīti divi sabraukumi un rezultāti ir šādi: Līvāni “Namejs” – LSB Meistars/SK Latgols(Ludza) 3:2, Jaungulbene – Līvāni “Namejs” – 5:1, Līvāni “Namejs” – Īves/Balvu Vilki 0:1, Īves/Balvu Vilki – Līvāni “Namejs”1:0, Līvāni “Namejs” – Jaungulbene 1:3, LSB Meistars/SK Latgols (Ludza) – Līvāni “Namejs” 8:2.

Galda teniss

Līvānu novada galda tenisa čempionātā aizvadīta sestā kārta. Pārliecinoši uzvarēja Pāvels Koņuhovs. Spraigā cīņā attiecīgi otro un trešo vietu izcīnīja Normunds Liepnieks, Guntars Sola.

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC “Kvartāls” vadītājas vietniece

Uz Lapas Augšu