Sporta notikumu mozaīka

Sporta notikumu mozaīka

Olimpiskās dienas uzvarētāji saņem Olimpiskās dienas kausu

Otro gadu Olimpiskās dienas ietvaros tiek rīkots konkurss novada izglītības iestādēm. Šogad Olimpiskās dienas devīze bija “Iepazīsties – mini handbols!”. Konkursa programmā tika iekļautas vairākās aktivitātes: kopīga vingrošana, zīmējumu konkurss, eseju konkurss, foto konkurss, brīvas izvēles aktivitātes pēc sporta skolotāju ieskatiem. Izvērtējot iesniegtos rezultātus, komisija par uzvarētāju atzina Rudzātu speciālo internātpamatskolu un skolotāju Zandu Spūli-Vilcāni. Šo uzvaru skola izcīnījusi jau otro gadu pēc kārtas. Apsveicam!

Rudzatu intsk. uzv.

2014/2015 sezonas komandu čempionāts galda tenisā senioriem: 1. sabraukums Alojā

Līvānu senioru galda tenisa komanda startē Latvijas Republikas komandu čempionātā Tautas līgā. Pēc sportistu reitinga mūsu komanda startē kā sestā divpadsmit komandu sastāvā. Pirmajā sabraukumā mūsu komanda, kuras sastāvā Pāvels Koņuhovs, Vilis Krievs, Oļegs Stepanovs, Genādijs Rovņejko un Normunds Liepnieks, izcīnīja uzvaru pār “SSB Jūrmala” komandu ar rezultātu 4:2 , “GTK Namejs-5″ komandu ar rezultātu 4:2 un “GTK Namejs-7″ komandu ar rezultātu 4:1, un zaudēja komandai “KONTO GULBENE” ar rezultātu 4:3. Pēc pirmā sabraukuma mūsu komanda dala 4.-5. vietu.

Atklātais Domes kauss volejbolā

Atklātajā Domes kausā volejbolā vīriešiem un sievietēm piedalījās četras komandas. Sieviešu konkurencē piedalījās tikai vietējās spēlētājas. Par pārsteigumu sev un līdzjutējiem parūpējās vīriešu komanda “Z-Light”, kura pirmo reizi savā īpašumā izcīnīja Domes kausu. Otrajā vietā ierindojās komanda “Viadukts” (Jēkabpils), bet trešajā “Deputāts un draugi”. Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Andrejs Gendels. Sieviešu konkurencē pārliecinoši uzvarēja “Līvānu BJSS”, atstājot aiz sevis “RNS-D” un “Skābeņu” komandu. Par labāko spēlētāju tika nominēta Angelīna Havrova.

Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācijas II konference

Latvijas Vieglatlētikas veterānu asociācija (LVVA) izvēlējās Līvānus par mājvietu savai II konferencei. Konferences atklāšanā seniorus sveica Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietniece Aija Usāne. Konferences gaitā dalībnieki izanalizēja aizvadītās sezonas paveikto, veiksmes un neveiksmes, izvirzīja uzdevumus un mērķus nākamajai sezonai. Patīkami, ka konferencē piedalījās Latvijas vieglatlētikas prezidents Guntis Zālītis. Prezidents teica atzinīgus vārdus par redzēto vieglatlētikas manēžu, Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru “Kvartāls” un naksnīgo pilsētu.

Pasākuma patīkamākā daļa bija aktīvāko un sportiskāko LVVA biedru sveikšana konkursa ,,Labākais LVVA vieglatlēts vasaras posmu sacensībās’’ ietvaros. Godalgotas vietas konkursā izcīnīja Anna Ivbule, Mārīte Vilcāne, Juris Lebedoks, Roberts Mālnieks, Jānis Važņevičs un Arvils Bušmanis.

konference_1

konference_5

Prieks par mūsu kaimiņiem, Jēkabpils sporta centru, kas uzvarēja abos konkursa balsojumos par vislabāk organizētajām vieglatlētikas veterānu sacensībām gan vasaras, gan ziemas posmos. Neviltots prieks par to, ka Latvijas sporta veterānu vidū mūsu organizētās sacensības sniedz gandarījumu dalībniekiem par startiem, par disciplīnu tiesāšanu, par uzņemšanu un galvenokārt par gūtajām pozitīvajām emocijām!

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „ KVARTĀLS” vadītāja vietniece
 

Uz Lapas Augšu