Sporta lepnums Līvānu novadā 2015

Sporta lepnums Līvānu novadā 2015

15. janvārī notika ikgadējais sporta sarīkojums, kurā vienkopus pulcējas Līvānu novada domes vadība, novada sporta organizatori, sportisti, treneri, sporta skolotāji, brīvprātīgie un uzņēmēji-sporta jomas atbalstītāji. Pasākuma mērķis ir godināt labākos novada sportistus, sporta trenerus un skolotājus, sporta atbalstītājus un brīvprātīgos, kā arī noskaidrot gada cilvēku un notikumu sportā.

Par 2015. gada notikumu sportā, balstoties uz iedzīvotāju balsojumu, tika pasludināta Kitijas Valteres uzvara Latvijas čempionātā maratonā Valmierā. Nominācija “Gada populārākais sporta veids” tik piešķirta vieglatlētikai, bet nominācija “Gada sporta klubs 2015” – Līvānu novada Vieglatlētikas klubam. Par “Gada labāko sportisti 2015” atzīta Kitija Valtere. “Gada sporta skolotājs 2015” nomināciju saņēma Edgars Cimars. Nominācijā “Mūža ieguldījums sportā” tika godināts Jāzeps Lazdāns. “Sportiskākās ģimenes 2015” gods pienācās Bondarevu ģimenei. Par “Gada uzlecošo zvaigzni 2015” atzīts Jegors Gerasimovs, bet par “Gada sporta senioru 2015” – Alīda Ābola. Nomināciju “Neatlaidība sportā” saņēma Zigmunds Rudzītis, bet nomināciju “Īpašais sportists” – Ivars Bikaunieks.

Pateicības balvu par neatlaidību multifunkcionālās trases veidošanā saņēma Dainis Skrūzmanis, savukārt Josifs Kovči – par nesavtīgu ieguldījumu kikboksa attīstībā. Savukārt par sēdvolejbola tradīciju saglabāšanu tika godināta Solvita Ziemele.

Par sporta jomas atbalstu tika piešķirtas nominācijas “Mecenāts”, ko saņēma SIA “Līvānu kūdras fabrika”, un “Sporta sponsors 2015”, kuru saņēma “BTA Insurance Company” SE, SIA “Z-Light”, SIA “Ar Gaumi”, SIA “Minox”, SIA “Paula-3”, SIA “Saltums 2”, SIA “RNS-D” un SIA “Ceram Optec”.

Nominācijā “Brīvprātīgais darbs” tika godināts Juris Sniķers, Jānis Bikšis, Mārtiņš Vucenlazdāns, Gatis Lāčkājs, Anna Ivbule, Vladimirs Poļakovs, Pāvels Koņuhovs, Jānis Važņevičs, Oskars Brencāns, Ilmārs Visockis, Viktors Piļščikovs, Gunta Jaudzema, Gints Kivlenieks un Ilgonis Sniķers.

Saskaņā ar Līvānu novada domes kultūras un sporta komisijas un Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas ierosinājumiem un domes deputātu lēmumu par sasniegumiem 2015. gadā, Līvānu novada domes naudas balvas saņēma 57 sportisti. Ar pilnu apbalvoto sarakstu un viņu sasniegumiem var iepazīties šeit.

Fotogrāfijas no pasākuma apskatāmas šeit, savukārt ar apkopojumu par Līvānu novada sporta pasākumiem un pasākumiem, kuros piedalījušies mūsu sportisti, var iepazīties, noskatoties video:

Uz Lapas Augšu