Saskaiti savas brīvprātīgā darba stundas!

Saskaiti savas brīvprātīgā darba stundas!

Mazais flaijeris_100 stundas Jaunietim kā arī jebkuram Latvijas iedzīvotājam ir iespēja online uzskaitīt, cik stundas viņš/-a veic brīvprātīgo darbu. Iespējams, ka viņš/-a būs pārsteigts/-a, cik stundas jau uzdāvinājis/-usi mūsu mīļajai Latvijai 2018. gadā!

Akcijas “Manas 100 brīvprātīgā darba stundas Latvijai” ietvaros ir radīts bezmaksas online rīks, lai sekmētu jauniešu apzinātu mācīšanos un kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu neatkarīgi no tā, kādā jomā vai kurā novadā labais darbs tiek veikts. Tam nav jābūt saistītam ar Latvijas Sarkano Krustu. Tās var būt vairākas stundas kaimiņa kartupeļu talkā, skaists koncerts cilvēkiem mums apkārt un arī atbalsts kāda pasākuma organizēšanā. Vienā vietā apkopots un kopā saskaitīts, šis pavadītais laiks, analizējot un izvērtējot, var kļūt par vērtīgu mācīšanās rīku un reālu pierādījumu topošajam prakses un darba devējam. Kā arī tā ir fantastiska dāvana mūsu mīļajai Latvijai. Te var apskatīt, cik čakli brīvprātīgie darbojas visā Latvijā.

Tā ir arī iespēja jaunatnes un NVO darbiniekiem organizēti sekot līdzi savu biedru aktivitātēm, iegūt datus par saviem brīvprātīgajiem un skaidrot, analizēt ieguvumus.

  • Kā tas darbojas? Pavisam vienkārši!
  • Brīvprātīgais reģistrējas mājas lapā.
  •  Līdz 14. oktobrim ievada savā profilā, cik stundas un kur ir veicis brīvprātīgo darbu visu 2018.gadu.
  •  Uzzina, cik stundas ir uzdāvinājis mūsu Latvijai pats un viņa draugi.
  •  Brauc oktobra beigās svinēt Latvijas dzimšanas dienu. Aicināsim kopā visus, kuri 2018. gadā būs paspējuši savākt vismaz 100 stundas.

 

Untitled attachment 00131

Uz Lapas Augšu