“Sapņu ballē” apbalvoti labākie novada sportisti

“Sapņu ballē” apbalvoti labākie novada sportisti

“Ar sapņiem ir tāpat kā ar sēnēm. Kur izaug viena, divas – tur būs vēl! Pat ja sausuma dēļ kādu brīdi nekas neaug, gan jau! Uzlīs lietus un būs vēl. Nebaidieties sapņot lielus sapņus. Šodien nav laika. Rīt nebūs spēka. Parīt var nebūt mūsu. Neko neatlieciet, dzīvojiet un sapņojiet šobrīd!”

Sporta pasākumā “Sapņu balle”, kas notika 2017. gada 21. janvārī Līvānu novada kultūras centrā, tika sumināti sportisti, treneri, komandas, brīvprātīgie, sponsori. Sportisti un viņu treneri, komandas saņēma naudas balvas par izciliem sasniegumiem, bet sportisti, kuri tika nominēti dažādās nominācijās, saņēma unikālas Līvānu mākslas un amatniecības centra mākslinieku izgatavotu stikla balvu. Visi apbalvojamie saņēma Jāņa Magdaļenoka veidoto “Sapņu kalendāru” 2017. gadam. Sporta pasākumā pirmais balvas saņēma Andrejs Bondarevs – Gada cilvēks sportā 2016 – par nozīmīgu ieguldījumu vieglatlētikas attīstībā Līvānu novadā, par sportistu sagatavošanu un labiem sasniegumiem, kā arī Līvānu novada tēla spodrināšanu. Nomināciju Gada komanda 2016 saņēma jauktā rogaininga komanda Gundega Jurāne un Varis Peisenieks. Komanda izcīnīja Eiropas čempiontitulu rogainingā. Mūsu novadā tas ir vēl samērā jauns sporta veids, tāpēc sniedzu skaidrojumu. Rogainings ir komandu orientēšanās sports apvidū īpaši garā distancē. Komanda, kurā ir 2-5 dalībnieki, apmeklē kontrolpunktus izvēles secībā noteiktā laikā. Komandas uzdevums ir, brīvi orientējoties apvidū, ar kartes un kompasu palīdzību iegūt pēc iespējas vairāk ieskaites punktus, kuri tiek piešķirti par kontroles punkta apmeklēšanu. Kontroles punktā ir dažādu ieskaites punktu vērtības.

Turpinājumā pasākuma dalībnieki veltīja aplausus sporta notikumu video apskatam, kuru veidoja Jānis Magdaļenoks. Olimpiskajā gadā patiesi varam lepoties ar augstiem sasniegumiem, nozīmīgiem notikumiem sporta klubu dzīvē – sporta klubs “SKITS” svinēja divdesmit, bet vieglatlētikas sporta klubs – piecpadsmit gadu jubilejas -, kā arī izcilām sporta sacensībām. Šogad aptaujā par nomināciju Gada notikums 2016 spēkojās divi pasākumi – Līvenhofas skrējiens un sporta kluba “SKITS” 20 gadu jubilejas turnīrs kikboksā. Rezultāts 27:31 par labu sporta klubam “SKITS”. Kopā balsojumā tika saņemtas 127 balsis.

Nominācijas: Gada labākā sportiste Solveiga Ozola-Ozoliņa, gada labākais sportists Zigmunds Rudzītis, Gunārs Jānis Mīkulis saņēma nomināciju Par meistarību sportā. Pirmo reizi pēc konkursa noteikumiem tika nominēti sporta seniori vieglatlēti. Gada seniors – Jānis Važņevičs, Gada seniore – Mārīte Vilcāne. Tika sumināti Gada labākie jaunie sportisti – vieglatlētikā Jegors Gerasimovs, basketbolā – Dmitrijs Skrupskis, velosportā – Anna Gabriela Skrūzmane, kikboksā – Dmitrijs Isajevs, dambretē – Ilmārs Štolcers. Josifs Kovči saņēma balvu Par ilggadīgu, kvalitatīvu darbu un sasniegumiem kikboksā. Daumants Pabrieža (LBL2 basketbola komandas kapteinis) tika nominēts balvai Par komandas saliedēšanu. Savukārt Multimākslinieces nomināciju saņēma Kristīne Kirilova, Džungļu dizainera nomināciju – Jūlis Stikuts. Basketbola klubs “RNS-D/Līvāni” saņēma balvu Par mērķtiecīgu darbu jaunās paaudzes iesaistīšanā, sieviešu volejbola klubs – Par mērķtiecīgu startu nacionālajā līgā.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home7/enterliv/public_html/kvartals/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Paldies tika teikts brīvprātīgā darba veicējiem: Jurim Sniķeram par LBL2 basketbola komandas menedžera pienākumu veikšanu, Jānim Bukšim un Mārtiņam Vucenlazdānam par pludmales volejbola kūrēšanu novadā, Gatim Lāčkājam par futbola sacensību rīkošanu novadā, Annai Ivbulei un Vladimiram Poļakovam par dažādu sporta pasākumu tiesāšanu, Pāvelam Koņuhovam par galda tenisa norisēm, Jānim Važņevičam par vieglatlētikas tehniskā sekretāra darba veikšanu, Oskaram Brencānam par neatliekamo fizioterapeitisko palīdzību sportistiem, Ilmāram Visockim par novusa koordinēšanu novadā, Gintam Kivleniekam par atsaucību un sportistu vizināšanu, Ilgonim Sniķeram par zolītes turnīru organizēšanu, Guntaram Solam, Jānim Novikovam un Raimondam Čivčam par hokeja laukuma liešanu un tīrīšanu, Artim Plivdam un Marekam Leitim par spēka komandas komplektēšanu, Mihailam Puriškevičam par saimniecisko darbu veikšanu sporta objektos.

Sporta sponsoriem paldies par neatsveramo atbalstu sporta norisē novadā – SIA “Zelta zeme”, apdrošināšanas sabiedrībai „BTA Insurance Company” SE, SIA „Light Guide Optics International”, SIA “Ar Gaumi”, SIA “MINOX”, SIA “PAULA-3″, SIA “SALTUMS 2″, SIA “RNS-D”, SIA “CERAM OPTEC”, SIA “Daugulis & Partneri”, SIA “Sencis”, SIA “Labas Mēbeles”.

Ar piemiņas balvu paldies tika teikts: LBL basketbola komandai par startu LBL2, Pāvela Koņuhova galda tenisa komandai par startu Latvijas komandu čempionātā, AndrimVaikulim un Jānim Bulmeistaram par futbola komandu komplektēšanu dažādiem futbola turnīriem, Daiņa Skrūzmaņa velokomandai par MTB sacensību organizēšanu, Irēnai Gendelei par “RNS-D” volejbola komandu, kura spēlē sēdvolejbolu, Līvānu Dzīvokļu un komunālajai saimniecībai par sadarbību un tehnisko nodrošinājumu, Līvānu novada kultūras centram par sadarbību un māksliniecisko nodrošinājumu.

Pirmo reizi tika sumināti vieglatlēti-Līvānu rekordu uzstādītāji: Solveiga Ozola-Ozoliņa – rekords 5000 m soļošanā, Kitija Valtere – rekords 3000 m kavēkļu skrējienā, Ginta Valtere – rekords 10000 m skrējienā, Simona Alise Salmiņa – rekords 2000 m skrējienā, Valērijs Šakelis – rekords maratonā.

Sportistus savās uzrunās sveica Andris Vaivods, Līvānu novada domes priekšsēdētājs, Jānis Klaužs, 12. Saeimas deputāts, Aija Usāne, Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietniece, Ivans Klementjevs – 12. Saeimas deputāts un Līvānu Visu svēto pareizticīgo baznīcas Tēvs Mihails Stoiko.

Saviesīgajā daļā ar deju mūziku priecēja ansamblis “Novadnieki”. Paldies visiem balles apmeklētājiem, viesiem, paldies ikkatram, kas palīdzēja sagatavot sporta pasākumu “Sapņu balle”. Mums izdevās!

“Sapni nepeļat! Sapnis ir visu labdaris: sapnī i aklais redz, i kurlais dzird, i sērdzīgais ir vesels. Tikai viena vaina – sapnis nav dzīve. Bet ļaujiet sapnim vaļu – viņš ir pašu dzīvi pārvērtis un padarīs to labu.”

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC “Kvartāls” vadītājas vietniece
 
Foto: Jānis Magdaļenoks

Uz Lapas Augšu