Sākusies pieteikšanās forumam “Solis 2018″

Sākusies pieteikšanās forumam “Solis 2018″

Solis afiša 2018-1Jau septīto gadu biedrība “Latvijas Jauno zemnieku klubs rīko jauniešu izaugsmes forumu motivētiem jauniešiem – “Solis 2018”.

Jaunieši ir nākotne! To dzirdam skandinām dažādās dzīves jomās. Jaunieši ir arī spēks un kopība, ko ir jāuztur un jāstiprina. Tieši to Jauno zemnieku klubs vēlas panākt, rīkojot forumu, lai tas būtu kā platforma jauniem profesionāļiem, kur satikties, tīkloties, apmainīties ar idejām un iegūt jaunus paziņas.

Jauniešu izaugsmes forums “Solis” ir trīs dienu pasākums jauniešiem, kuri vēlas iegūt jaunus kontaktus, zināšanas un priekšstatus par saimniekošanu laukos un iepazīties ar citu laukos saimniekojošu cilvēku pieredzi.

Būt radošam, atvērtam un pozitīvam, ņemt pretī visu, ko dod, un neatteikt izaicinājumiem – tas ir īstens soļotājs! Šogad “Solis” savus dalībniekus pārsteigs ar informatīvām un izglītojošām lekcijām, grupu darbu, praktisko darbnīcu un viesošanos Aulejas pagasta zemnieku saimniecībā.

Šogad soļotāju mājvieta būs mājīgā un viesmīlīgā Latgale. Tiem, kas forumu vēlēsies apmeklēt no attālākām Latvijas vietām – foruma ietvaros būs organizēts autobuss no Jelgavas.

“Mēs meklējam jauniešus, kuri tic saimniekošanas iespējām laukos, nebaidās uzņemties atbildību, būt radoši un inovatīvi,” teic organizatori. Pieteikšanās forumam sākas 8. oktobrī un ilgst līdz 15. oktobrim. Reģistrācijas forma pieejama Jauno zemnieku kluba mājaslapā www.jzk.lv. Organizatori vērtēs jauniešu motivāciju piedalīties forumā, tādēļ būs jāpārliecina, ka tieši Tu esi tas, ko viņi meklē. Nebaidies uzdrīkstēties un piesakies! Forums norisinās no 26.-28. oktobrimKrāslavas novada Aulejas pagasta Šķipos viesu namā ”Lejasmalas”. Ieeja pret ziedojumu 20 EUR.

Foruma tapšanu atbalsta: LPKS “Latraps”, BASF Agro Latvija, SIA “Konekesko”, Timac Agro Latvia, LPKS “Vaks”, SIA “Merkurij Agro”, SIA “Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs”, AAS “BTA Baltic Insurance Company”, zemnieku saimniecība “Lejasciņi”, zemnieku saimniecība ”Buki”, zemnieku saimniecība “Jaunkalējiņi”, zemnieku saimniecība ”Iesalnieki – 1”, SIA “Valtek”, AS SEB banka, Latvijas Agronomu biedrība, SIA Cannelle Bakery, AS “Dobeles Dzirnavnieks”, SIA “Jelgavas Tipogrāfija” un Red Bull Latvia.

Informāciju sagatavoja:
Liene Ekša,
“Latvijas Jauno Zemnieku kluba” izpilddirektore
e-pasts: jzk@jzk.lv, www.jzk.lv

Uz Lapas Augšu