Sajūtu koncerts “Divas Dabas”

Sajūtu koncerts “Divas Dabas”

Līvānu pilsētas svētku ietvaros 19. jūlijā Jēkaba Graubiņa Līvānu mūzikas un mākslas skolas pagalmā izskanēja jau trešais “Divas Dabas” koncerts.

Uz skatuves kāpa ģitāristi Patriks, Renārs, Artūrs un Dāvis no Līvāniem un Normunds no Jēkabpils, dziedātājas Rēzija, Madara un Kristiāna un divas jauniešu grupas no Līvānu novada, mūziķes Sintija, Rūta un Līga no Preiļu novada, bet noslēgumā ar koncertprogrammu uzstājās meiteņu grupa “Piparmētra” no Ilūkstes.

Paralēli notiekošajam uz skatuves, mazākajiem koncerta apmeklētājiem bija iespēja izrotāties ar hennas tetovējumiem vai izkrāsot simbolisku ziedu par godu Līvānu svētkiem.

Koncertu organizēja JIC “Kvartāls”, sadarbojoties ar Līvānu novada domi, Līvānu novada Jauniešu domi, Līvānu novada kultūras centru, Jēkaba Graubiņa Līvānu Mūzikas un mākslas skolu,  SIA “Līvānu Dzīvokļu un komunālā saimniecība”.

Visas fotogrāfijas lejupielādei (līdz 30.07.2019.) pieejamas ŠEIT.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home7/enterliv/public_html/kvartals/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Uz Lapas Augšu