Projektu vadības čempionāts vidusskolēniem

Projektu vadības čempionāts vidusskolēniem

Aizvien biežāk darba sludinājumos ir iespēja redzēt, ka darba devēji piedāvā darbu Projektu vadītājam, bet, apskatot darba pienākumu aprakstu, ir skaidri saprotams, ka tie neatbilst piedāvātajam amatam. Šī iemesla dēļ IPMA Young Crew Latvia un Latvijas Nacionālā projektu vadīšanas asociācija ar Swedbank, RISEBA un citu uzņēmumu atbalstu vēlas izglītot topošos studentus, iespējams topošos projektu vadītājus. Tādēļ tiek rīkots Projektu vadības čempionāts, kurā ikviens Latvijas vidusskolēns (no 10. līdz 12. klasei, neatkarīgi no vecuma) var piedalīties, lai gūtu zināšanas par šo profesiju, kā arī iegūtu savā īpašumā dažādas atbalstītāju dāvinātas balvas.

Čempionāts sastāv no trim kārtām:

1. Jauno projektu vadītāju akadēmija, kas norisināsies šā gada 17. martā Rīgā, Durbes ielā 4, RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6. Akadēmijas ietvaros būs iespēja noklausīties lekcijas, kuras lasīs praktizējoši projektu vadītāji. Pasākums būs brīvi pieejams ikvienam interesetam bez iepriekšējas pieteikšanās.

2. Kvalifikācijas kārta. Ikviens Latvijas vidusskolēns, izveidojot 3–4 cilvēku komandu, var aizpildīt pieteikšanās anketu, kura ir pieejama visos Latvijas skolu administrāciju epastos, facebook.com lapā ‘‘Projektu vadības čempionāts’’, kā arī Instagram profilā un mājas lapā. Šo anketu ir iespējams aizpildīt no 15. februāra līdz 28. martam. Aizpildot to, 29. martā norādītajā epastā tiks nosūtīts tests, kas būs jaizpilda tiešsaitē tam paredzētajā laikā – visas dienas garumā, izmantojot visus pieejamos komandas resursus. Ja tests būs izpildīts veiksmīgi, komanda tiks aicināta uz finālu.

3. Fināls. Piecas labākās komandas (pēc testa rezultātiem) iegūs iespēju piedalīties finālā, kas norisināsies šā gada 13. aprīlī Balasta dambī 1a, Swedbank galvenajā ēkā. Katrai komandai tiks dota kāda problēmsituācija projektu vadības ietvaros, kas būs jāatrisina tam atvēlētajā laikā – četrās stundās. Tālāk sekos prezentācija žūrijas priekšā, kura tad arī noteiks uzvarētājus.

Dalība pasākumos ir bez maksas.

Informācija pārpublicēta no pvcvsk.wixsite.com.
plakats-A3-pvc_akademijai-2018

Uz Lapas Augšu