Pievienojies Jauniešu domei!

Pievienojies Jauniešu domei!

Bordered Aloha Summer PosterSākot ar 19. martu, Līvānu novada Jauniešu dome uzņem dalībniekus – darbspējīgus, mērķtiecīgus, radošus, drosmīgus, ar iniciatīvu un augstu atbildības sajūtu apveltītus jauniešus, kuri, neskatoties uz laikapstākļiem un sanāksmju norises laiku, ir gatavi ierasties un kopīgi strādāt, lai padarītu jauniešu dzīvi Līvānu novadā vēl aizraujošāku un pilnvērtīgāku.

Lai uzrunātu skolu jauniešus, esošie Jauniešu domes pārstāvji no 19. līdz 23. martam dosies uz Līvānu novada skolām, kur pastāstīs par sevi un aicinās pievienoties jaunus dalībniekus.

Saskaņā ar nolikumu no katras skolas Jauniešu domē jāiesaistās vismaz vienam pašpārvaldes jaunietim, lai pārstāvētu visa novada jauniešu viedokli. Kopumā Jauniešu domē var darboties 10 līdz 20 Līvānu novada jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Lai pieteiktos dalībai Jauniešu domē, jaunietim jāaizpilda pieteikuma anketu (skat. zemāk), kuru drukātā veidā var iesniegt JIC “Kvartāls” dežurantam vai ieskenētā veidā nosūtīt uz e-pastu jauniesi@livani.lv. Pieteikšanās termiņš ir no 2018. gada 19. marta līdz 29. martam. Jauniešu domes sastāvu, pēc visu pieteikšanās termiņā saņemto pieteikumu izskatīšanas, apstiprinās JIC “Kvartāls”.

Pirms pieteikšanās obligāti jāizlasa Jauniešu domes nolikumu (skat. zemāk)!

Jauniešu domes locekļa pieteikuma anketa

Jauniešu domes nolikums

Ideja par Jauniešu domes izveidi radās šī gada janvārī notikušā Līvānu novada Jauniešu foruma laikā. “Jauniešu dome ir kā atslēga jauniešiem, lai sadarbotos ar Līvānu novada domi, kā arī jauniešiem tā ir iespēja brīvi paust viedokli,” stāsta Reinis Ručevskis, viens no idejas autoriem.
Jauniešu domes mērķis ir nodrošināt Līvānu novada jauniešu interešu pārstāvniecību un aizstāvību, veicinot jauniešu personīgo izaugsmi un līdzdalību sociālajās, politiskajās, izglītības, kultūras un sporta norisēs vietējā un valsts mērogā.

Uz Lapas Augšu