Piesakies un saņem 2000 EUR savai idejai

Piesakies un saņem 2000 EUR savai idejai

Diena ka piedzivojums-2Jaunieši no visas Latvijas ir aicināti piedalīties “Narvesen” rīkotajā konkursā “Diena kā piedzīvojums”. Latvijā dzīvo ļoti daudz uzņēmīgu, gudru, talantīgu un drosmīgu, jauniešu, taču daudzus savas ieceres īstenošanas šķir tikai viens solis – trūkst finanšu. Lai sniegtu iespēju sevis attīstībai un pilnveidošanai, šogad pieciem jauniešiem no visas Latvijas būs iespēja katram saņemt finansējumu līdz 2000 EUR savu ieceru realizēšanai.

Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu 15 līdz 20 gadus veciem jauniešiem no visas Latvijas izaugsmes potenciāla apgūšanai, talantu attīstībai un ieceru īstenošanai. “Diena kā piedzīvojums” ietvaros jauniešiem tiks sniegta iespēja pierādīt sevi dažādās jomās, piemēram, mākslas, mūzikas, zinātnes, sporta, moderno tehnoloģiju u.c. jomās. No visiem pieteikumiem žūrija katrā Latvijas reģionā (Rīga, Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale) izvēlēsies piecus labākos pieteikumus, kas sacentīsies balsojumā, lai katrā reģionā viens talantīgākais un uzņēmīgākais jaunietis saņemtu līdz 2000 EUR.

“Jau divus gadus sociālā projektu konkursa “Diena kā piedzīvojums” ietvaros “Narvesen” ir atbalstījis jauniešu organizācijas viņu centienos palīdzēt jauniešiem dzīvot aktīvi, realizēt idejas par sen kārotiem sporta laukumiem, nometnēm, jaunāko sporta inventāru un citiem projektiem, kas sniedz iespējas pavadīt brīvo laiku jēgpilni. Taču, lai iedvesmotu katru jaunieti sasniegt dzīvē vēl vairāk un attīstīt savu potenciālu vislabākajā veidā, šogad speram vēl vienu lielu soli, aicinot piedalīties jauniešus individuāli. Latvijā ir daudz talantīgu un spējīgu jauniešu, taču daudziem trūkst finanšu līdzekļu savu spēju realizēšanai un uzlabošanai. Daudziem šis konkurss būs iespēja mainīt savu dzīvi un uzlabot ikdienu,” par konkursu stāsta SIA “Narvesen Baltija” valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica.

“Ikdienā strādājot ar jauniešiem, pamanu daudz talantīgu cilvēku, kas, ja vien viņiem būtu tāda iespēja, varētu gāzt kalnus. Taču daudziem trūkst finanšu, turklāt nereti viņi piedzīvo bailes par neizdošanos, kas attur viņus spert pirmos soļus un izmēģināt visas iespējas. Tieši tāpēc, lai sniegtu iespēju pēc iespējas vairākiem, aicinām iesniegt pieteikumus ne vien pašus jauniešus, bet arī apkārtējos, kas pazīst kādu talantīgu jaunieti, kas ir pelnījis atbalstu. Tāpēc draugi, radi un skolas biedri – sarosieties un drosmīgu jauniešu meklēšanā iesaistīties arī jūs,” aicina Ilona Bičevska, jauniešu organizācijas “Avantis” direktore.

Pieteikties konkursam ir iespējams konkursa mājas lapā, aizpildot pieteikuma anketu. Pieteikšanās notiek līdz 29. maija plkst. 23:59. Konkursam var iesniegt idejas, kas ir saistītas gan ar nepieciešamā inventāra iegādi (piem., mūzikas instruments, sporta forma), gan ar dažādu pasākumu apmeklējumu (piem., nepieciešamība finansiāli atbalstīt pieteicēja dalību kādā čempionātā), gan potenciālu attīstošu pasākumu apmeklējumu (piem., pieteicējam nepieciešams finansiāls atbalsts zināšanu līmeni paaugstinošiem kursiem, lai attīstītu savas spējas) u. tml.

Pieteikumus izskatīs un izvērtēs konkursa žūrija, kuras sastāvā ir “Narvesen” valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica, jauniešu organizācijas “Avantis” direktore Ilona Bičevska un “Radio 5″ balss Karmena Stepanova. Viņi izvēlēsies piecus labākos jauniešu pieteikumus katrā Latvijas reģionā, kas laika periodā no 2016. gada 8. jūnija līdz 1. jūlija plkst. 12.00 tik virzīti interneta balsošanai, kur tālāk labāko pieteikumu katrā reģionā izvelēsies Latvijas iedzīvotāji.

Projektu organizē SIA “Narvesen Baltija” kopā ar jauniešu organizāciju “Avantis”. Konkursu informatīvi atbalsta “Radio Pieci.lv” un izdevniecība “Dienas Mediji”.

Konkursa nolikums

Papildu informācija:
Juliana Maniševa
Projekta koordinatore
Mob.: +371 29784612

Uz Lapas Augšu