Piesakies Ēnu dienai Mūsdienu mākslas galerijā

Piesakies Ēnu dienai Mūsdienu mākslas galerijā

EnuDienaMūsdienu mākslas galerija aicina skolēnus Ēnu dienā, 15. februārī, iepazīt radošās profesijas un “ēnot” Mūsdienu mākslas galerijā Līvānos! Ēnu dienā piedāvāsim iepazīt mākslas un kultūras pasākumu aizkulises un iespēju radoši darboties! Uzzināsi vairāk arī par mūsu organizētajiem pasākumiem – izstādēm, koncertiem, lekcijām, meistardarbnīcām, u.c. pasākumiem.

Raksti mums uz pasts.mmg@gmail.com!

Mūsdienu mākslas galerijas darbības virzieni ir izstāžu darbība, neformālās un tālākizglītības joma un inovatīvu kultūras pasākumu organizēšana. Galerijas mērķis ir sekmēt dažādas mākslas izpausmes reģionā un vecināt to pieejamību vietējiem iedzīvotājiem, nodrošinot kvalitatīvu un inovatīvu kultūras pasākumu piedāvājumu. Mūsdienu mākslas galerijas darbību organizē biedrība “Galerija”.

Ēnu diena ir pasaulē populāra karjeras izglītības akcija, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darbavietu un 4–6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Ēnu dienas akcijas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum, kā arī demonstrētu saistību starp izglītību un karjeru, rosinot skolēnus nopietni pievērsties mācībām. Šogad Ēnu diena norisināsies 15. februārī.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Vindule
Mūsdienu mākslas galerija
Biedrība “Galerija”

Uz Lapas Augšu