Piedalies fotokonkursā jauniešiem!

Piedalies fotokonkursā jauniešiem!

Eiropas Vides aģentūra (EVA) aicina piedalīties foto konkursā “Mana pilsēta” un iesūtīt fotogrāfijas, kurās ir iemūžinātas Eiropas pilsētas. Izvēlies Eiropas pilsētu, lai ar fotogrāfijām izstāstītu pozitīvu vai negatīvu stāstu.

Fotogrāfijai jāatbilst vienai no trim kategorijām:

1.    Ilgtspējīgs dzīvesveids pilsētā

Kā mans dzīvesveids ietekmē vidi? Vai es varu mainīt savu iepirkumu sarakstu un ēšanas paradumus, lai cīnītos ar klimata pārmaiņām? Duša vai vanna? Uz jumta saules baterijas vai dārzeņu dārziņš?

2.    Iepazīsti pilsētu

Es braucu ar auto vai riteni? Kāds ir ātrākais un patīkamākais ceļš līdz darbam vai skolai? Vai man patīk braukt ar sabiedrisko transportu?

3.    Brīvais laiks pilsētā

Pastaiga parkos vai niršana ezerā? Teātra apmeklējums vai skriešana? Kāds ir vislabākais veids, kā iepazīt manu pilsētu? Kā es pavadu brīvo laiku?

Nepalaid garām iespēju. Tu vari iegūt naudas balvu 1000 € vērtībā katrā kategorijā (Ilgtspējīgs dzīvesveids pilsētā; Iepazīsti pilsētu; Brīvais laiks pilsētā) un 500 € Tautas balsojumā un Jaunatnes balvu. Jaunatnes balvu piešķirs uzvarētājam, kuru izvēlēsies no personām, kas ir 18-24 gadus vecas (dzimuši laika posmā no 1992. līdz 1998. gadam), kas iesniegušas savus darbus jebkurā kategorijā.

Fotogrāfijas iespējams iesūtīt līdz 2016. gada 15. augustam!

Konkursa noteikumi pieejami ŠEIT (angļu valodā).

Uz Lapas Augšu