Pavasara kross ar Anitu Kažemāku

Pavasara kross ar Anitu Kažemāku

Sestdien Riebiņos otro reizi notika “Pavasara kross ar Anitu Kažemāku”. Anita Kažemāka ir Riebiņu vidusskolas audzēkne, kura Lattelecom Rīgas maratonā izpildīja Rio Olimpisko spēļu normatīvu ar laiku 2:44:09 (normatīvs 2:45:00). Olimpisko spēļu maratona normatīvus ir izpildījušas trīs sportistes, trīs arī var braukt. Saraksts ar sportistiem, kas dosies uz Rio, vēl nav pabeigts, jo vēl kāda sportiste var paspēt izpildīt šo normatīvu. Vēlēsim veiksmi Anitai šajā gaidīšanas laikā un priecāsimies, turēsim īkšķus, ja liktenis būs lēmis Anitai kļūt par Olimpiskos spēļu dalībnieci.

Anitas paveiktais maratonā iedvesmoja Līvānu skrējējus, no kuriem deviņdesmit deviņi procenti skrējēju tika pie godalgām. Pirmie distancē devās paši jaunākie skrējēji, kuri veica mazo apli viena kilometra garumā. Pirmie finiša līniju sasniedza Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) udzēkņi Nikita Bondarevs un Alise Jermolajeva, kuri saņēma dāvanu kartes. Otrajā vietā ieskrēja Līvānu BJSS audzēkņi Andris Zakarevičs un Evita Zepa, bet trešajā – Anna Roga. Trīs kilometru distancē savās vecuma grupās uzvarēja Līvānu vieglatlētikas kluba pārstāvji Renāte Kārkle un Mārīte Vilcāne, bet sudraba godalgu izcīnīja Jānis Važņevičs. Garākajā – sešu kilometru distancē – uzvarēja Andrejs Bondarevs, bet sudrabu ieguva Ivars Bikaunieks.

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home7/enterliv/public_html/kvartals/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Paldies sacensību organizatoriem par jaukajām sacensībām!

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC “Kvartāls” vadītāja vietniece, Līvānu BJSS vieglatlētikas trenere

Uz Lapas Augšu