Noticis Līvānu novada vieglatlētikas čempionāts

Noticis Līvānu novada vieglatlētikas čempionāts

Noslēdzies 11. Līvānu novada atklātais vieglatlētikas čempionāts, kas šogad pulcēja 261 dalībnieku (sacensību rekords). Dalībnieku pārstāvniecības ģeogrāfija bija plaša: Daugavpils, Mālpils, Suntaži, Cesvaine, Aizkraukle, Krāslava, Skrīveri, Jēkabpils, Ludza, Viļāni, Sēlija, Vārkava, Rēzekne, Preiļi un, protams, Līvānu sportisti. Sacensības notika piecās vecuma grupās, kas savā starpā sadalīja 62 medaļu komplektus.

Šo sacensību spožākās zvaigznes bija Edvīns Voitiņš, Latvijas ziemas čempionāta uzvarētājs augstlēkšanā, un Zane Zemīte, vasaras sezonas līdere Latvijā augstlēkšanā un U-18 vecuma grupā ar otro labāko rezultātu Eiropā uz šo brīdi – 179 cm. Sacensības tika aizvadītas lieliskos laika apstākļos. Tika sasniegti pieci jauni sacensību rekordi. Pirmo reizi par sacensību rekorda labošanu pienācās arī naudas balva, ko dāvāja Mārīte Vilcāne. Tāpat katrā vecuma grupā par augstvērtīgāko rezultātu balvā bija speciāli gatavota Līvānu stikla balva. “C” grupā augstvētīgākos rezultātus uzrādīja Rebeka Kalniņa un Nikita Bondarevs (300 m), “B” grupā Lāsma Zemīte un Dāvis Ceļmals (augstlēkšana), “A” grupā Zane Zemīte un Erlens Gipters (augstlēkšana), pieaugušo grupā Evelīna Andruškeviča un Edgars Pirogs (100 m), vecmeistaru grupā Normunds Skangalis un Mārīte Vilcāne lodes grūšanā. Sportisti sacensības vērtēja ar atzīmi “8” desmit baļļu sistēmā.

Paldies sacensību tiesnešiem par precīzo darbu. Paldies sacensību atbalstītājiem – Līvānu novada domei, JIC “Kvartāls”, Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolai, Līvānu novada vieglatlētikas klubam. Īpašs paldies SIA “Daugulis&Partneri” par balvām visiem uzvarētājiem.

Veiksmīgu vasaras sezonu un jaunus personīgos rekordus!

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC “Kvartāls” vadītājas vietniece

Uz Lapas Augšu