Noskaties filmu un piedalies viktorīnā!

Noskaties filmu un piedalies viktorīnā!

24. novembrī plkst. 19.00 JIC “Kvartāls” un brīvprātīgie jaunieši aicina uz citādu filmu vakaru jeb filmu vakaru ar odziņu.

Sākumā skatīsimies latviešu mākslas filmu “Pie bagātās kundzes”, kam sekos šī vakara odziņa – komandu viktorīna. Tās laikā, sadaloties divās komandās, jaunieši varēs pārbaudīt savas zināšanas par Latviju, atbildot uz vieglākiem un grūtākiem jautājumiem par tikko redzēto filmu un četriem Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem. Kaut arī tikai viena komandām būs pirmā, balvas saņems abas, taču to lielumu noteiks iegūto punktu summa. Balvu fondā Latvijā ražoti gardumi dažādām gaumēm. Par viktorīnas noteikumiem lasi nolikumā.

Par filmu

Tā iepazīstina ar inteliģento bezdarbnieku Oļģertu Kurmi, viņa draugu Frīdi, Kārklu ģimeni un Kalnakāju ģimeni. Notikumu centrā izvirzīts Kārklu meitas Emmas liktenis, kurai pēc iznākšanas no cietuma jāsameklē darbs, lai netiktu atkārtoti arestēta, šoreiz gan par klaidonību. Oļģerts Kurmis ar visām savām izglītībām ir priecīgs, ka var nopelnīt iztiku pie jaunbagātnieka, topošā Saiemas deputāta Kalnakāja un viņa sievas, kura no kioska tirgotājas žilbinošā ātrumā kļuvusi par «bagāto kundzi», skaldot malku, tīrot ielu un sētu. Turpat, izturot pārbaudījumu ar sudraba pieclatnieku, drīz vien darbu uzsāk arī Emma. Atsevišķs stāsts ir arī par pašu Kalnakāju, kuru pārņēmušas pirmsvēlēšanu laika kaislības, tāpēc vienīgais, par ko viņam laiks runāt, ir politiskie solījumi. Vai Kalnakāja nonāks Saeimā un vai Emma spēs atturēties no saviem sliktajiem ieradumiem, kuru dēļ iepriekš nonākusi cietumā, skaties filmā!

P.S. Popkorns no mums!

Filma-viktorina

Uz Lapas Augšu