Marta sporta ziņas

Marta sporta ziņas

Novuss

Līvānu novada novusa čempionāta 9. kārtā piedalījās divpadsmit novusisti, un ar vienu zaudējumu pārliecinoši uzvaru izcīnīja Uldis Makars. Otro vietu ieguva Nikolajs Trofimovs (2 zaudētas spēles), bet trešo – Ilmārs Visockis.

Galda teniss

Galda tenisisti novada čempionātā ir aizvadījuši 10 kārtas. Par desmitās kārtas uzvarētāju kļuva Oļegs Stepanovs, atstājot aiz sevis Pāvelu Koņuhovu un Normundu Liepnieku.

Dambrete

Līvānu novada dambretes čempionāts arī iegājis finiša taisnē. Par ceturtās un piektās kārtas uzvarētājiem kļuva: 2009.-2013. g. dz. 4. un 5. kārta Vilnis Skarbinieks, Varvara Klimentjeva; 2006.-2008. g. dz. 4. k. Nikita Mironovs, Evelīna Jemeļjanova, Loreta Suseja, 5. k. Loreta Suseja, Marta Dabare, un trešo vietu dalīja Evelīna Jemeļjanova ar Elīzu Ušacku; 2005. g. dz. un vecāki 4. kārtā Ainārs Dukaļskis, Ilmārs Visockis, Eduards Timma, 5. k. Ainārs Dukaļskis, Ilmārs Visockis, Linda Ibelgaufte.

Starptautiskais čempionāts kikboksā „Latvia Open 2018”

No 9. līdz 11. martam Rīgas Hanzas vidusskolā notika WAKO starptautiskais čempionāts kikboksā „Latvia Open 2018”.

Sacensības notika „kick-light”, „full-contact” un K-1 disciplīnās. Piedalījās dažāda vecuma sportisti: bērni (6-9 gadi), jaunākie kadeti (10-12 gadi), vecākie kadeti (13-15 gadi), juniori (16-18 gadi) un pieaugušie (19-gadīgie un vecāki). Sacensībās piedalījās sportisti no 41 Latvijas kluba, kā arī no Azarbaidžānas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Vācijas un Moldovas. Līvānu sporta biedrību “SKITS” pārstāvēja astoņi sportisti. Pirmās vietas izcīnīja Dmitrijs Isajevs, Daniels Samuilovs, otro vietu – Igors Isajevs, bet trešo – Artūrs Gureševs un Maksims Hlizovs. Paldies trenerim Josifam Kovči par sportistu sagatavošanu atbildīgajam startam.

5. Līvānu novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, IV Latvijas kausa posms

Sekmīgi aizvadīts jubilejas 5. Līvānu novada čempionāts spiešanā guļus bez ekipējuma, IV Latvijas kausa posms. Sacensībās piedalījās rekordliels komandu skaits – 17 un 100 dalībnieki. Uz sacensībām bija ieradusies federācijas vadība ar federācijas prezidentu Andreju Rožlapu priekšgalā. Līvānos notika federācijas valdes sēde. A. Rožlapa un sportisti atzinīgi novērtēja sacensību organizāciju un novēlēja neapstāties pie sasniegtā un turpināt organizēt sacensības. Kopvērtējumā uzvarēja Aizkraukles komanda, otrajā vietā – Gulbene KSP, bet trešajā vietā Līvānu komanda (pēc sacensību rezultātu atkārtotas izskatīšanas, jo sacensību dienā mums bija piešķirta ceturtā vieta). Pirmo reizi čempionātā mūs priecēja karsējmeitenes Kristīnes Lipinas vadībā. Paldies! Paldies Artim Plivdam par komandas komplektēšanu, asistentiem un atbalsta komandai, kas palīdzēja sakārtot sacensību norises vietu.

Rezultāti LPF mājas lapā ŠEIT.

LSVS Latvijas Simtgades sporta spēles telpu futbolā

Valmierā ļoti sekmīgi aizvadītas LSVS Latvijas Simtgades sporta spēles telpu futbolā. Līvānu novadu pārstāvēja divas komandas vecuma grupā 50+. Sporta spēlēs šajā vecuma grupā startēja piecas komandas. Visas komandas bija spēkos līdzīgas un beidzoties pamatturnīram trim komandām Līvāniem, Jelgavai un Aizkrauklei ( pagājušā gada uzvarētāji) bija vienāds punktu skaits, bet labāka attiecība bija mūsu 2. komandai, kura tad finālā par pirmo vietu tikās ar Valmieras komandu. Veiksme ir jānopelna. Tā bija mūsu 2. komandas sabiedrotā. Pelnīti tika svinēta uzvara un izcīnīta pirmā vieta. Uzvaru kaldināja Ilmārs Visockis, Ivars Paeglis, Sergejs Laptevs, Vadims Kononovs, Vladimirs Timošeks, Vadims Kibits, Jurijs Vasiļjevs, Valērijs Kudrjašonoks, Jānis Supe, Igors Solovjovs. Otro vietu ieguva Valmiera, bet trešo –Jelgava. Līvānu 1. komanda izcīnīja piekto vietu. Paldies Ilmāram Visockim par komandu menedžēšanu.

livani telpas

Apsveicam!

Arta Plivdas vadīto komandu, kura GPC Latvijas čempionātā spiešana guļus Iecavā pārliecinoši izcīnīja pirmo vietu.

Artis Iecava

Artis kauss

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC “Kvartāls” vadītājas vietniece

Uz Lapas Augšu