LSVS 52. sporta spēles hokejā

LSVS 52. sporta spēles hokejā

Aizvadītajās brīvdienās Daugavpilī notika LSVS 52. sporta spēles hokejā. Daugavpils sporta pārvalde un ledus halle ieguldīja lielu darbu un finanses, lai turnīrs noritētu visaugstākajā līmenī. Pirmo reizi hokejs ir iekļauts sporta spēļu kalendārā, un arī pirmo reizi tajā piedalījās Līvānu komanda vecuma grupā 45+. Paldies Imantam Ručevskim un palīgam Igoram Ivanovam (Daugavpils) par ieguldīto darbu komandas komplektēšanā. Komandā startēja hokejisti no Līvāniem, Preiļiem, un komandas kodolu veidoja Daugavpils spēlētāji.

Līvānu komanda aizvadīja trīs spēles apakšgrupā. Pirmajā dienā ar rezultātu 5:1 zaudēja Daugavpils komandai, otrajā dienā ar rezultātu 3:1 uzvarēja Ludzas komandu, bet zaudēja ar rezultātu 3:1 Judupes (Lietuva) komandai. Apakšgrupā tika izcīnīta trešā vieta, un trešajā dienā bija jāspēlē par 5. vietu ar Engures komandu. Nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 0:5, līdz ar to turnīrā tika izcīnīta sestā vieta (kopā startēja deviņas komandas), bet LSVS 52. sporta spēļu vērtējumā – 5. vieta. Imants Ručevskis tika atzīts par komandas labāko spēlētāju.

Izvērtējot spēlētāju ieinteresētību, tika nolemts startēt Daugavpils šī gada čempionātā grupā 45+. Jau zināms arī komandu sastāvs: Jēkabpils 45, Sparta, Visla, Līvāni, Rezerv, Malinova. Lai veicas!

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
Līvānu novada Multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra „ KVARTĀLS” vadītāja vietniece

Uz Lapas Augšu