LJP aicina jauniešus piedalīties konkursā un pētījumā

LJP aicina jauniešus piedalīties konkursā un pētījumā

PlakatsVideo konkurss par sociālo kapitālu

Latvijas Jaunatnes padome (LJP) aicina jauniešus piedalīties konkursā “Jauniešu pilsoniskā līdzdalība un sociālais kapitāls”.

Konkursa uzdevums ir sagatavot video vai rakstu, kas atspoguļotu jauniešu līdzdalības iespējas un sociālā kapitāla piemērus – jauniešu savstarpējās sadarbības iespējas, situācijas no savas pieredzes, kas ataino savstarpējās sadarbības, uzticēšanās un kopā darīšanas nozīmi.

Ikvienam jaunietim vecumā no 13 līdz 30 gadiem ir iespēja savā īpašumā iegūt vienu no konkursa balvām – planšeti, “gudro” pulksteni vai viedtālruni.

Plašāka informācija ŠEIT.

Pētījums par sociālo kapitālu

Tāpat aicinām jauniešus iesaistīties starptautiskā pētījumā un izteikties par savu līdzdalību sabiedrībā. Pētījuma mērķis ir noskaidrot jauniešu izpratni par sociālo kapitālu un viņu pilsoniskās līdzdalības aktivitātes sabiedrībā. Atbildes uz pētījuma jautājumiem iespējams iesniegt līdz 2015. gada 31. oktobrim. Pētījuma anketa ir viens no semināra “Jauniešu izpratnes par sociālo kapitālu analīze” rezultātiem, kura izstrādē piedalījās jaunatnes lietu speciālisti, jauniešu līderi un jaunatnes darbā iesaistītie no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Rumānijas.

Plašāka informācija ŠEIT.

Kontaktinformācija:
Linda Kalniņa,
Latvijas Jaunatnes padomes
Mediju programmas direktore
E-pasts: linda.kalnina@ljp.lv 
Tālr.: 27723995

Bilde: Pielikumā (ar līmlapiņām Featured image, plakāts raksta kreisajā stūrī samazināts)

Uz Lapas Augšu