Līvānu senioriem teicams starts vieglatlētikā

IMG-20180305-WA0000“Jo grūtāk tev nācās uzvara, jo vairāk tu esi laimīgs, ka sasniedzi to!” (Pele, Brazīlijas futbola zvaigzne)

Uzvara ne vienmēr nozīmē būt pirmajam. Uzvara – kad esi kļuvis labāks, nekā biji…

Sestdien Rīgas manēžā notika Latvijas sporta veterānu (senioru) 55. sporta spēles vieglatlētikā telpās senioriem. Finālsacensībās startēja 37 pašvaldības komandas. Līvānu komanda ar 300 punktiem izcīnīja otro vietu. 300 punkti bija arī Rīgas komandai, bet mums pienācās otrā vieta (vietu nosakot pēc vecākā komandas dalībnieka). Trešo vietu ieņem Daugavpils komanda ar 294 punktiem. Ziemas sezonas ievads izdevies teicams. Pērn ar 297 punktiem izcīnījām trešo vietu. Rezultāti pieejami ŠEIT.

Komandas uzvaru kaldināja zelta sportisti (kuri izcīnīja trīs zelta medaļas) Leontīne Vītola (80+) – 60 m, 200 m un tāllēkšanā, Jānis Mankovskis (75+) – augstlēkšanā, tāllēkšanā un trīssoļēkšanā, Juris Lebedoks (65+)  - 60 m, tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. Pa divām zelta medaļām izcīnīja Alīda Ābola (60+) 800 m un jūdzes (1609 m) skrējienos un bronzu 200 m, Mārīte Vilcāne (55+) – augstlēkšanā un trīssoļlēkšanā un sudrabu lodes grūšanā, Arvils Bušmanis (50+) – 800 m un jūdzes skrējienos, Vita Ormane (40+) – jūdzes skrējienā, 3 km soļošanā un sudrabu 800 m. Pa vienai zelta medaļai izcīnīja Anna Ivbule (70 +) 60 m un bronzu tāllēkšanā, Vladimirs Poļakovs (65+) – augstlēkšānā, sudrabu trīssoļlēkšanā un bronzu 60 m, Andrejs Bondarevs (40+) – 800 m, Valērijs Šakelis (40+) – jūdzes skrējienā un sudrabu 800 m. Sudraba godalgas izcīnīja Vilma Lojāne (75+) 60 m, Jānis Važņevičs (55+) – 3 km soļošanā, Jānis Māsāns (45+) – lodes grūšanā. Ar bronzas medaļu savu medaļu krātuvi papildināja Jekaterina Sokunova (35+) jūdzes skrējienā. Juris Jansons (60+) izcīnīja 5. vietu jūdzes skrējienā un 6. vietu 800 m, Rihards Čževskis (65+) guva 5. vietu 200 un 8. vietu 800 m skrējienos. Pirmo reizi veterānu finālsacensībās startēja mūsu īpašais sportists Ivars Bikaunieks (35+), izcīnot 5. vietu jūdzē un 6. vietu 800 m. Pateicos visiem sportistiem par mērķtiecīgo gatavošanos vieglatlētikas sezonai.

Kopb reli

Lai izdodas starts Leontīnei Vītolai, Mārīte Vilcānei, Mārītei Vasiļjevai, Jānim Mankovskim, Jurim Lebedokam un Andrejam Bondarevam Eiropas čempionātā vieglatlētikā, kas notiks no 19. līdz 25. martam Madridē, Spānijā.