Līvānu novada sporta svētki “Sportot un dzīvot zaļi!”

Līvānu novada sporta svētki “Sportot un dzīvot zaļi!”

Ar samtaino spārnu trīsu, gluži kā tauriņš, pār mums lidinās jūlijs. Mēnesis, kad svinam mūsu pilsētas un sporta svētkus. Šogad pilsētas svētku moto bija “Galvenais, lai tevī pašā uzplaukst sapumpurots zars!”, līdz ar to 19. sporta svētku moto – “Sportot un dzīvot zaļi!”.

Deviņpadsmito gadu pēc kārtas norisinājās viens no lielākajiem un gaidītākajiem tautas sporta pasākumiem – Līvānu novada un Turku (šogad) pagasta sporta svētki kopā, kuru ietvaros vairāk nekā septiņi simti lielu un mazu dalībnieku piedalījās riteņbraukšanā, strītbolā, volejbolā, futbolā un citās individuālajās aktivitātēs. Sporta svētki norisinājās divas dienas. Sporta svētkus Andris Vaivods  atklāja ar īsu apsveikuma uzrunu un pirmo metienu strītbola grozā, dodot startu strībola sacensībām.

Andris

Strītbolā trijās grupās uzvaras svinēja komadnas “Basīša puikas”, “Fiziķi” un “Lētais alus”. Savukārt pludmales volejbolā sievietēm pirmo godalgu izcīnīja komanda “Bo-bi-bu”.

IMG_20180720_172146 Vol

Sporta svētku otrā diena sākās uzreiz pēc saullēkta. Sacensību galvenais tiesnesis pludiņmakšķerēšanā Andris Kundziņš ierādīja vietas makšķerniekiem, lai pēc piecu stundu darba nosvērtu lielo lomu. Pārliecinoši uzvarēja Viktors Ūdris.

Velomaratona tehniskā brigāde Daiņa Skrūzmaņa vadībā iekārtoja sacensību sekretariāta vietu, kā arī izvietoja norobežojošās barjeras. Īpašie pilsētas modinātāji – Līvānu motokluba “Quercus” un citi motoru pavēlnieki – līdz JIC “Kvartāls” atveda svētku noskaņu un domes vadību. Domes priekšsēdētājs sveica klātesošos un novēlēja labus rezultātus izvēlētajās disciplīnās, sveica Vladimiru Poļakovu ar novada domes Pagodināšanas rakstu sakarā ar nozīmīgu jubileju un aizsteidzās uz nākamo pasākumu vietu.

10. jubilejas Līvānu MTB Maratons noslēdzās ar visu 126 dalībnieku veiksmīgu finišu. Traumu un nepatīkamu atgadījumu trasē nebija. Visi dalībnieki pēc finiša tika ēdināti ar spēka biezputru. Pirmo reizi mūsu sacensības bija oficiāli iekļautas Latvijas riteņbraukšanas Federācijas 2. kategorijas MTB kalendārā. Federācijas pārstāvis atzinīgi novērtēja sacensību organizāciju. Paldies Dainim Skrūzmanim un viņa komandai.

Bērnu sacensībās uzvaras savās vecuma grupās izcīnīja:

Zēni (BZ1) – Edvards Gedrovics, Rīga, Vellapēda

Meitenes (BM1) – Lauma Lange, Rīga, Riteņvasara

Zēni (BZ2) – Rihards Celms, Rīga, Riteņvasara

Meitenes (BM2) – Lote Lange, Rīga, Riteņvasara

Meitenes, Zēni (BMZ) skrejriteņu kategorijā – Melisa Šuma no Jēkabpils.

35 km PusMaratona distancē:

Meitenes (SM) – Solvita Maļina, Daugavpils, “Daugavpils BJSS”

Zēni (VZ) – Dans Krumpāns

Jaunieši U18 (VJ) – Armands Macijevskis, Ilūkstes nov., LiVelo – Veloklubs Līvāni

Senjoras (SS) – Inese Zvirgzdiņa, Pļaviņas, Baltijas Sports

Veterāni (V60) – Pēteris Eriņš, Madonas nov.

Sieviešu iesācējas (SI) – Laila Locāne, Rīga

Vīrieši iesācēji (VI) – Edžus Cābulis, Cēsis, Sporta Klubs WENDI

Savukārt PusMaratona distances vērtējumā pirmās trīs vietas sievietēm:

1. vieta Inese Zvirgzdiņa, Pļaviņas, Baltijas Sports

2. vieta Ļuba Pavļukova, Daugavpils, S-Sportas

3. vieta Laila Locāne, Rīga

Vīriešiem:

1.vieta Armands Macijevskis, Ilūkstes nov., LiVelo – Veloklubs Līvāni

2.vieta Edžus Cābulis, Cēsis, Sporta Klubs WENDI

3.vieta Hugo Vīksne – Sarkanais, Skanste / Virši-A

55 km Maratona distancē:

Sievietes Elite (S) grupā uzvarētāja – Evita Bauska, Viesīte, Sporta klubs Selonia

Savukārt Maratona distances vērtējumā sievietēm:

1. vieta Evita Bauska, Viesīte, Sporta klubs Selonia

2. vieta Linda Leiduma, Rēzekne, ReVelo “Rēzeknes novada veloklubs”

3. vieta Svetlana Galica, Daugavpils

Vīriešiem:

Vīrieši Elite (V) – Marius Pinaitis (Ma Rius), Vilnius (Lietuva), MyBike

Vīrieši (V30) – Raimonds Bricz, Pļaviņas, Baltijas Sports

Seniori (V40) – Valdis Ukins, Ādaži

Veterāni (V50) – Ints Celmaraugs, Rīga, AVE Kurjers

Distanču vērtējumā:

1. vieta Raimonds Bricz, Pļaviņas, Baltijas Sports

2. vieta Marius Pinaitis, Vilnius, (Lietuva), MyBike

3. vieta Valdis Ukins, Ādaži

Pilni rezultāti pieejami te:

Rezultāti pa vecuma grupām

Rezultāti pa distancēm

Bērnu sacensību rezultāti

Dainis Skrūzmanis saka paldies Līvānu novada domei par sniegto atbalstu organizācijā, tehniskajai brigādei par trases un sacensību vietas kārtošanu. JIC “Kvartāls” darbiniekiem un visiem brīvprātīgajiem palīgiem. Dainis Skrūzmanis un JIC “Kvartāls” saka īpašu paldies SIA “Līvānu Kūdras fabrika” un personīgi Pēterim Romanovskim, SIA “Kanti Metāls” un personīgi Aināram Kalvānam, biedrībai ,,Latvijas Aizsargi” par kārtības nodrošināšanu pasākuma laikā, motobraucēju domubiedru grupai “Kūp un slīpē” par pavadošo motorizēto transportu trasē un personīgi Valteram Brokam, SIA “ArGaumi” un personīgi Marikai Rudzītei-Griķei par galda sedziņām stikla kausiem,  Drukas un rekāmas studijai “Vērtīgs” un personīgi Raivim Pavlovičam par plakātiem, sacensību numuriem un citiem materiāliem, tāpat arī Vandai Sondorei par reklāmas materiālu dizainu, sporta uztura brendam “HIGH5 Sports Nutrition” par spēcinošajiem enerģijas malkiem distancē, Valsts policijai, AS “Latvijas valsts meži”, VAS “Latvijas Valsts ceļi”, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, SIA “Glear”, SIA “Daugulis & Partneri”, SIA “Saltums 2″, kafejnīcai “5. elements”, Edgaram Cimaram, Mārtiņam Vucenlazdānam, Jānim Bulmeisteram, Vladimiram Poļakovam, Andrim Kundziņam, Guntai Dreimanei, Aleksandram Logvinam par skaistajiem kausiem, SIA “Līvānu dzīvokļu un komunālā saimniecība”, sporta svētku dalībniekiem.

Citu sporta aktivitāšu uzvarētāji: futbolā – “Samuraji”, pludmales volejbolā vīriešiem – VK “Krāslava”, velokartos – Edgars Neicenieks, Vitālijs Merenkovs, Daniels Špaks, loka šaušanā sievietēm – Inese Stipāne, vīriešiem – Kārlis Bogdāns, mobilajā orientēšanās spēlē – Mārtiņš Mazjānis un Aleksis Belovs, futbola soda sitienos vīriešiem – Vjačeslavs Grigorjevs, futbola soda sitienos sievietēm – Enija Lukjanova, Rūdolfs Pastars, Nikita Isajevs, Matvejs Kuzmins, basketbola soda metienos – Mārtiņš Liepiņš, Evita Liepniece, Marts Vilcāns, Niks Ādamsons, Latvijas spēcīgākās pilsētas “Dižvīrs”- Anatolijs Pikše, “Dižsieva” – Evija Belousova, “Dižjaunietis” – Edgars Neicenieks. 116 Latvijas spēcīgākās pilsētas dalībnieki pacēla tieši 6800 kg.

Uz tikšanos Jubilejas 20. sporta svētkos!

Default Gallery Type Template

This is the default gallery type template, located in:
/home7/enterliv/public_html/kvartals/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_gallery_display/templates/index.php.

If you're seeing this, it's because the gallery type you selected has not provided a template of it's own.

Sagatavoja:
Mārīte Vilcāne,
JIC “Kvartāls” vadītājas vietniece

Uz Lapas Augšu