Līvānu novada Jauniešu domes pārstāve devās uz jauniešu LevelUp! apmācībām Briselē

P

No 11.-12. aprīlim, Līvānu novada jauniešu domes pārstāve, Viktorija Nagle bija jauniešu LevelUp! apmācībās, kuras norisinājās Briselē, Eiropas Parlamenta ēkās. Apmācību laikā bija iespēja darboties dažāda veida meistardarbnīcās un arī citos pasākumos. Darbnīcas bija sadalītas dažādās kategorijās: Mana balss (My voice), Mana Eiropa (My Europe) un Mans balsojums (My vote).

Piedaloties “Mans balsojums” meistardarbnīcā, tika apspriests, cik svarīgi ir balsot, kāpēc vajadzētu balsot un kā to var darīt. Meistardarbnīcā “Mana Eiropa”, tika runāts par Eiropas vērtībām, iedzīvotāju ieguvumiem dzīvojot Eiropā (Eiropas Savienības dalībvalstī). Un meistardarbnīcā “Mana balss” tika izrunāta aktuāla tēma par mēdijiem, par to kā ar mēdijiem strādāt, kā veidot savu mēdiju tēlu, kurš par kaut ko vēsta citiem.

Viktorija Nagle atzīst, ka brauciens bija ļoti interesants. Tika iegūtas daudz jaunas zināšanas, jauni kontakti un uzkrāta vēl nebijusi pieredze. Viktorija iesaka jauniešiem nebaidīties un pieteikties šāda veida pasākumiem – tās ir neaizmirstamas emocijas!

Uz Lapas Augšu