Līvānietei bronza U. Semjonovas kausa izcīņā

Līvānietei bronza U. Semjonovas kausa izcīņā

IMG_3750

No 27. līdz 30. septembrim Rīgā Daugavas Sporta namā un “Rīdzenes” sporta zālē norisinājās tradicionālais meiteņu basketbola komandu turnīrs – trīs pasaules basketbola Slavas zāļu dalībnieces, divkārtējās olimpiskās čempiones Uļjanas Semjonovas kausa izcīņa U15 un U17 grupās. Piedalījās 12 komandas no septiņām valstīm – bez Latvijas komandām piedalījās arī viešņas no Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Polijas un Ungārijas. Pirmajās trīs turnīra dienās komandas izspēlēja apļa turnīru, bet pēdējā dienā izspēlēja finālspēles par 1., 3. un 5. vietu.

U15 grupā finālā Kurskas “Dynamo” pārspēja Rīgas 3. BJSS komandu – 73:59, bet U17 grupas turnīra finālā Sanktpēterburgas vienība pieveica BJBS “Rīga/Jugla” – 62:47.

U15 grupā 3. vietu izcīnīja komanda Rīga/Rīdzene, kurā spēlēja arī Līvānu Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne Madara Liepniece.

Abu grupu turnīra individuālajos basketbola spēlētāju rādītājos M. Liepniecei dalīta 10.-11. vieta starp labākajiem punktu guvējiem, 8. vieta labāko 3 punktu % metēju konkurencē, kā arī 6. vieta pārķertajās bumbās.

Apsveicam M. Liepnieci ar labo sniegumu. Paldies trenerim Andrejam Klementjevam par darbu.

Sagatavoja:
Evita Liepniece

Uz Lapas Augšu